Црн петок 2020

Дом и кујна

филтри

Прикажани се 1-12 од 543 резултати

Добредојдовте во онлајн продавницата Smart Home, каде удобноста и ефикасноста се спојуваат на едно место! Преобразете го вашиот дом во попаметен, поповрзан простор со нашата широка палета на најсовремени уреди и додатоци. Откријте како технологијата може да ви го направи животот полесен и повозбудлив.

Осветлете го вашиот дом со допир на иновација

Нашите паметни системи за осветлување ви дозволуваат да ги контролирате светлата во вашиот дом од вашиот паметен телефон или глас, создавајќи совршени средини за секоја пригода. Прилагодете ја осветленоста, бојата и интензитетот на вашите светла за да постигнете идеална атмосфера во секое време.

Безбедност и мир на умот во секое време

Заштитете го вашето семејство и имотот со нашите паметни безбедносни камери и алармни системи. Добивајте известувања во реално време и гледајте го вашиот дом од каде било за целосен мир, дури и кога сте отсутни.

Совршена клима, секогаш

Нашите паметни термостати ги дознаваат вашите преференции и автоматски ја прилагодуваат температурата во вашиот дом за да го одржуваат удобно и ефикасно. Заштедете енергија и пари без да ја загрозите вашата удобност.

Гласовна контрола и автоматизација

Со гласовната компатибилност на нашите уреди, како што се Amazon Alexa и Google Assistant, можете да го контролирате целиот дом едноставно со давање команди. Автоматизирајте ги секојдневните задачи, како вклучување на светлата кога ќе се вратите дома или прилагодување на температурата пред да заспиете.

Аудио и забавни системи

Уживајте во извонредно забавно искуство со паметни звучници и висококвалитетни аудио системи. Слушајте стриминг музика, радио или подкасти со леснотија и исклучителен квалитет на звукот.

Заштедете енергија и пари

Нашите паметни приклучоци и прекинувачи ви овозможуваат да ги вклучувате и исклучувате електронските уреди од вашиот мобилен уред, избегнувајќи трошење енергија и намалувајќи ја вашата сметка за струја.

Паметна помош

Поедноставете го вашиот живот со виртуелни асистенти кои можат да поставуваат потсетници, да креираат списоци за купување и да одговорат на вашите прашања. Направете го вашиот живот поефикасен и организиран со едноставна гласовна команда!

Во нашата онлајн продавница Smart Home ви нудиме производи од најпрепознатливите брендови на пазарот, гарантирајќи го квалитетот и доверливоста што ви се потребни. Дополнително, нашиот тим за услуги на клиентите со задоволство ќе ви помогне во секој чекор од процесот на купување, обезбедувајќи персонализиран совет и техничка поддршка.

Преобразете го вашиот дом во попаметно, поудобно и поефикасно место со уредите Smart Home. Нарачајте ја денес и почнете да уживате во поповрзан и поедноставен живот! Вашиот паметен дом ве чека!

ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката