AliExpress WW

складирање

филтри

Прикажани се 1-12 од 513 резултати

Во нашата онлајн продавница, ќе најдете широк избор на USB флеш драјвови, хард дискови и мемориски картички дизајнирани да ги задоволат сите ваши потреби за складирање податоци. Без разлика дали барате преносливо решение за складирање, огромен капацитет за складирање или едноставно сигурен начин за зачувување на вашите дигитални мемории, ние го имаме совршеното решение за вас.

USB флеш драјвови: Вашето складирање во движење

Нашите USB флеш драјвови се ваши совршени придружници за да ги носите вашите датотеки со себе каде и да одите. Компактни, брзи и сигурни, овие дискови се идеални за пренос на важни документи, фотографии, музика и видеа. Заборавете да се грижите за капацитетот на вашиот уред, бидејќи нудиме широк опсег на капацитети за да одговараат на вашите потреби.

Хард дискови: Простор без ограничувања

Ако ви треба огромно складирање за вашите проекти, мултимедијални датотеки или резервни копии, нашите хард дискови се одговорот. Од преносливи дискови со висок капацитет до внатрешни хард дискови за вашиот компјутер, нудиме различни сигурни опции со високи перформанси. Чувајте ги вашите податоци безбедни и пристапете до нив во секое време.

Мемориски картички: Снимајте и складирајте ги вашите скапоцени моменти

За љубителите на фотографија и видео, нашите мемориски картички се од суштинско значење. Од SD-картички за професионални камери до microSD за мобилни телефони и дронови, ќе ја најдете вистинската мемориска картичка за вашите потреби. Снимајте го секој посебен момент и зачувајте го со сигурност.

Што нудиме:

  • Сигурен квалитет: Ние работиме со најдобрите брендови на пазарот за да ви гарантираме висококвалитетни и издржливи производи.
  • Разновидност на капацитети: Без разлика дали ви требаат 16 GB или неколку терабајти простор, имаме опции за да одговараат на вашите потреби за складирање.
  • Брзина и перформанси: Нашите погони и картички се дизајнирани за исклучителни перформанси, обезбедувајќи брзи брзини на пренос и минимално време на вчитување.
  • Леснотија на купување: Нашата онлајн продавница нуди едноставен и безбеден процес на купување, со брза испорака и исклучителна услуга за клиентите.

Направете го вашиот избор денес

Без разлика дали сте професионалец кој треба да складира големи количини на податоци, студент кој треба да транспортира проекти или технолошки ентузијаст кој сака да зачува скапоцени спомени, имаме совршен мемориски уред за вас. Откријте ја нашата колекција сега и искористете го максимумот од вашиот капацитет за складирање. Ослободете ја моќта на складирање со нас!

ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката