HP 100 - Жичен глушец (1600 DPI, 2 копчиња и тркало за лизгање, USB жична врска, Windows 10; Windows 8; Windows 7; MacOS 10.1 или повисоко), црна боја

Прецизен оптички сензор од 1600 DPI се прилагодува на која било површина
Лесно поставување, приклучете го USB-поврзувањето за да можете да го користите веднаш надвор од кутијата
Овој глушец е дизајниран и за десничари и за левораки корисници
Поддржани оперативни системи: Windows 10; Windows 8; Виндоус 7; Mac OS 10.1 или понова верзија
Димензии (ширина x длабочина x висина) 11,66 × 6,43 × 3,72 cm и тежина 0,09 kg

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Бидете први што ќе дадете коментар за „HP 100 – Жичен глушец (1600 DPI, 2 копчиња и тркало за лизгање, USB жична врска, Windows 10; Windows 8; Windows 7; MacOS 10.1 или повисоко), црна боја“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

HP 100 - Жичен глушец (1600 DPI, 2 копчиња и тркало за лизгање, USB жична врска, Windows 10; Windows 8; Windows 7; MacOS 10.1 или повисоко), црна боја
HP 100 - Жичен глушец (1600 DPI, 2 копчиња и тркало за лизгање, USB жична врска, Windows 10; Windows 8; Windows 7; MacOS 10.1 или повисоко), црна боја
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката