Жичен глушец Logitech B100, 3 копчиња, оптичко следење, амбидекстрален, компјутер/Mac/лаптоп/Chromebook - црно

Амбидекстрен дизајн: Удобниот амбидекстрен дизајн е лесен за употреба со двете раце, така што можете да работите поудобно, дури и на крајот од денот
Ултра прецизен глушец: со чувствителност од 800 DPI, ќе добиете прецизна контрола на курсорот што ќе ви овозможи да уредувате документи и да сурфате на Интернет на вашиот компјутер со поголема ефикасност.
Лесно лизгање: Пан & зум овозможува инстантно движење/навалување/зумирање. Идеален за табели и презентации
Plug and Play: Нема поставување за користење веднаш надвор од кутијата, само приклучете го во USB-портата
Пробајте го Logitech Silent Wireless Mouse B220: со сигурна безжична врска, тивки кликања и долго траење на батеријата (18 месеци)
Работи со Chromebook: овој производ е тестиран и сертифициран со Chromebook, што значи дека ги исполнува стандардите за компатибилност на Google и работи беспрекорно со Chromebook

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Жичен глушец Logitech B100, 3 копчиња, оптичко следење, амбидекстриум, компјутер/Mac/лаптоп/Chromebook – црно“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Жичен глушец Logitech B100, 3 копчиња, оптичко следење, амбидекстрален, компјутер/Mac/лаптоп/Chromebook - црно
Жичен глушец Logitech B100, 3 копчиња, оптичко следење, амбидекстрален, компјутер/Mac/лаптоп/Chromebook - црно
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката