Хама ергономски глушец (десно-вертикален глушец, 3 нивоа на брзина до 1800 dpi, против тениски лакт, синдром RSI на раката на глувчето, жичен) црно

Работете безболно со вашиот компјутер / лаптоп / лаптоп со нашиот безжичен ергономски глушец со вертикален дизајн, избегнувајте прекумерно преоптоварување и болки во рамото и зглобот, благодарение на фактот што раката прифаќа поприродна положба при работа со неа
Висок комфор и ергономија во секојдневниот канцелариски живот: гумена површина за подобро држење, копчиња на прелистувачот со функција напред/назад, за лесна навигација и користење на прелистувачот, кабел од 180 cm
Прецизна и течна контрола на курсорот: оптички сензор со висока резолуција, DPI прекинувач за промена на брзината на покажувачот (може да се префрли помеѓу 1000/14000/1800 dpi)
Приклучете и играјте со технологијата за паметна врска која е лесна за употреба, погодна за Windows 10/8/7/vista, Mac OS 10.10 или погоре, исклучително мала потрошувачка на енергија
Што вклучува? 1 вертикален глушец „EMC-500“ од Хама, 1 упатство за употреба

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе даде коментар „Хама ергономски глушец (десно-вертикален глушец, 3 нивоа на брзина до 1800 dpi, против тениски лакт, синдром RSI на раката на глувчето, жичен) црно“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Хама ергономски глушец (десно-вертикален глушец, 3 нивоа на брзина до 1800 dpi, против тениски лакт, синдром RSI на раката на глувчето, жичен) црно
Хама ергономски глушец (десно-вертикален глушец, 3 нивоа на брзина до 1800 dpi, против тениски лакт, синдром RSI на раката на глувчето, жичен) црно
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката