Apple Mouse Magic Mouse

Magic Mouse е безжичен и може да се полни, со нова основа која совршено се лизга на работната маса
И со површината со мулти-допир можете да изведувате едноставни гестови, како што се лизгање помеѓу веб-локациите или лизгање низ вашите документи.
Благодарение на неговата вградена батерија со голема автономија, не можете да се грижите за полнење на Magic Mouse месец или повеќе
Подготвен е за користење веднаш надвор од кутијата и автоматски се спарува со вашиот Mac
Плус, вклучува и плетенка USB-C до Lightning кабел што ви овозможува да се поврзете и полните преку USB-C портот на вашиот Mac.
Што има во кутијата: Magic Mouse, USB-C до Lightning кабел
Системски барања: Mac со Bluetooth и OS X 10.11 или понова верзија, iPad со iPadOS 13.4 или понова верзија

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Apple Mouse Magic Mouse“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката