Зделки на AliExpress

Епл молња дигитален адаптер AV

Користете го Lightning to Digital AV адаптерот за да проследувате содржина од вашиот iPhone, iPad или iPod со Lightning конектор.
Може да гледате апликации, презентации, веб-локации и сè друго на вашиот уред во резолуција до 1080p HD на ТВ, проектор или екран со овозможен HDMI.
И уживајте во најдобрите филмови, серии и видеа во ништо помалку од 1080p HD.
Едноставно поврзете го адаптерот со Lightning конекторот на вашиот уред и со ТВ или проектор користејќи HDMI кабел (одделно се продава).
Компатибилност: iPhone, iPad, iPad Air, iPad mini, iPad Pro, iPod touch

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Apple Lightning Digital AV адаптер“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Епл молња дигитален адаптер AV
Епл молња дигитален адаптер AV
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката