Црн петок 2020

10 X Plastic Game Box Protector футрола компатибилна со Nintendo Gamecube конзоли, Wii, Wii-U, Sony Playstation 2, Microsoft Xbox, Xbox 360

Кутија за заштита од играчки кутии со 10 пакети за Nintendo Gamecube, Wii, Wii-U, Sony Playstation 2, Microsoft Xbox, Xbox 360 (кутијата и играта не се вклучени).
Компатибилен само со кутиите споменати погоре. Не е компатибилен со кутиите PS5, PS4, PS3, PS1, Xbox One...
Идеален за заштита на вашите куќишта од прашина, удари или гребнатини. Се користи и за истакнување колекција.
Димензии на кутијата: 192*137*16мм. Издржлива пластика за долгорочно складирање.
Многу 10 нови единици.

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Бидете први што ќе дадете коментар за „10 X Plastic Game Box Protector case компатибилен со Nintendo Gamecube, Wii, Wii-U, Sony Playstation 2, Microsoft Xbox, Xbox 360 конзоли“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

10 X Plastic Game Box Protector футрола компатибилна со Nintendo Gamecube конзоли, Wii, Wii-U, Sony Playstation 2, Microsoft Xbox, Xbox 360
10 X Plastic Game Box Protector футрола компатибилна со Nintendo Gamecube конзоли, Wii, Wii-U, Sony Playstation 2, Microsoft Xbox, Xbox 360
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката