Зделки на AliExpress

Acelive футрола за Kobo Sage (8-инчен) ечитач со автоматско будење за спиење

Специфично дизајнирана футрола за Кобо мудрец | е-читач | екран од 8 инчи.
Совршена футрола за Kobo Sage (8 инчи): Отвор за камера на задната страна и целосен пристап до сите порти/врски.
Паметно покритие со автоматско заспивање/будење, отворете го за веднаш да го активирате е-читачот на мудрец и затворете го за да го заспиете.
Sage eReader Case се преклопува под совршен агол. Поддржете го во неговиот случај со наклонетоста што ја сакате и удобно уживајте во гледањето на вашата омилена содржина.

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Бидете први да дадете коментар за „Куќата за е-читач на Acelive за Kobo Sage (8 инчи) со автоматско будење за спиење“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Acelive футрола за Kobo Sage (8-инчен) ечитач со автоматско будење за спиење
Acelive футрола за Kobo Sage (8-инчен) ечитач со автоматско будење за спиење
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката