Црн петок 2020

Aceshop 9 in 1 Switch Sports Bundle for Switch / Nintendo Switch OLED Switch спортски додатоци со тениски рекети Голф клубови Skyward меч со рачни зглобови и ремени за нозете

【Најновиот пакет за спортски додатоци Swtich за 2022 година】 Овој пакет додатоци со прекинувач совршено се вклопува за спортски и соматосензорни игри на Nintendo Switch. Сите додатоци се специјално дизајнирани за Nintendo Switch Sports за да ги направат вашите игри пореални и да имате вистинско спортско искуство.
【Подобрете го искуството со игри】 Комплетот за спортски додатоци 9-во-1 ви овозможува да уживате во спортските или соматосензорните игри на Nintendo Switch. Подобрете го вашето искуство со играње со Nintendo Switch за Mario Golf Super Rush, Mario Tennis Ace, Just Dance, Ring Fit Adventure итн. Ви овозможува да доживеете поимпресивна игра.
【Удобност и ергономски дизајн】 Спортските додатоци на Nintendo Switch се лесни, ергономски дизајнираниот држач е погоден и за возрасни и за деца. Едноставно поставете го Joy-Con на тие уреди и уживајте во вашата игра. Исто така, изработен е од премиум ABS материјал, удобен и издржлив.
【Различни спортски игри за Joy-con】Овој спортски додаток за Nintendo Switch може да го претвори вашиот Joycon во палки за голф, тениски рекети, лопати, а исто така можете да користите ремчиња за нозе и ремчиња за зглоб за играње игри со топка, како фудбал, одбојка. Тоа е исклучителен подарок за семејството, пријателите, колегите итн.
【9 во 1 комплет додатоци за Nintendo Switch】Нашиот пакет додатоци компатибилен со Nintendo Switch вклучува палки за голф x 2, тениски рекети x 2, ремени за нозете x 2, лента за зглоб x 2, меч кон небото x1. Комплет додатоци за прекинувачи може да ви заштедат пари и време во потрагата по разни додатоци.

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Бидете први што ќе дадете коментар за „Спортски пакет Aceshop 9 во 1 за прекинувач / Nintendo Switch OLED Switch спортски додатоци со тениски рекети Голф-клубови Skyward за меч за зглоб и ремени за нозе“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Aceshop 9 in 1 Switch Sports Bundle for Switch / Nintendo Switch OLED Switch спортски додатоци со тениски рекети Голф клубови Skyward меч со рачни зглобови и ремени за нозете
Aceshop 9 in 1 Switch Sports Bundle for Switch / Nintendo Switch OLED Switch спортски додатоци со тениски рекети Голф клубови Skyward меч со рачни зглобови и ремени за нозете
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Количката