Itичен глушец Logitech M90 USB, оптичко следење 1000 DPI, амбидекструсен, компјутер, Mac, лаптоп, црно

Едноставно за поставување и користење Нема потреба да инсталирате софтвер со глувчето Logitech M90. Бидејќи е жичен, може да се вклучи во USB-порта и да се користи веднаш
Оптичко следење со оптимална дефиниција: со 100 DPI имате мазна, сигурна контрола на курсорот за прецизно следење и лесен избор на текст
НАПРАВЕНО ОД LOGITECH: Logitech се експерти за глувци. Изграден е со квалитетот и дизајнот што ги ставивме на преку милијарда глувци, повеќе од кој било друг производител.
Одете на оптимално ниво: безжичниот глушец M330 Silent Plus е направен за десната рака и нуди свет на тишина
Компатибилност: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X 10.5 подоцна, Linux кернел 2.6+, Chrome OS, потребна е USB порта
Пробајте го Logitech Silent Wireless Mouse M330, за поголема удобност: контурирана форма и мека гумена облога, тивки кликања и безжична слобода

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв да даде коментар за „Жичен глушец Logitech M90 USB, оптичко следење со 1000 DPI, амбидекстно, компјутер, Mac, лаптоп, црно“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Itичен глушец Logitech M90 USB, оптичко следење 1000 DPI, амбидекструсен, компјутер, Mac, лаптоп, црно
Itичен глушец Logitech M90 USB, оптичко следење 1000 DPI, амбидекструсен, компјутер, Mac, лаптоп, црно
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката