Безжичен глушец на полнење, злогласен тивок оптички тивок мини глушец, ултра тенок 1600 dpi за компјутер лаптоп, компјутер, лаптоп, компјутер, Macbook (светло сребрено)

Безжичен глушец што се полни: вградена полимерна литиумска батерија, откако ќе се наполни, трае 2000 часа, лесно се полни преку микро USB кабел (приближно 2 часа до целосно полнење), никогаш повеќе не користете традиционални AA батерии. Спијте автоматски по 3 минути неактивност, не Не грижете се за безжичниот глушец да остане без струја.
Безжичен предавател на податоци од 2,4 GHz: Побезбедно и попрецизно искуство од традиционалниот USB глушец со работно растојание до 10 метри. На овој безжичен оптички глушец не му треба никаков софтвер за инсталирање. Може да се користи како безжичен глушец за игри, 3 DPI прекинувачи (1000, 1200, 1600) за слободно менување на брзината на глувчето, може да се применат за сите видови игри.
Ултра тенок и ергономски дизајн: Во споредба со слични производи на пазарот, нашиот безжичен лаптоп глушец е многу полесен и потенок. Лесно може да се чува во вашата торба за лаптоп, совршен за патување. Неговиот ергономски дизајн и стил Рационализираниот дизајн нуди на вашата рака максимум поддршка за долготрајна удобност Забелешка: Нано-приемникот се чува во задниот дел на глувчето.
Тивок клик: Тивкиот дизајн со напреден сензор обезбедува тивки кликнувања, совршени за јавни места како што се библиотеки, спални соби, канцеларии и сите други прилики каде што не сакате да ги вознемирувате другите, како на пример играње игри дома доцна навечер.
Широка компатибилност: Компатибилен со Windows 10/8/7/XP/Me/2000/Vista и Mac OS Овој безжичен глушец можете да го користите за лаптопи, таблети, десктоп компјутери и MacBook.

Кориснички Осврти

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Дадете мислење

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Безжичен глушец што се полни, злогласен тивок мини оптички глушец, ултра тенок 1600 dpi за компјутер лаптоп, компјутер, лаптоп, компјутер, Macbook (светло сребрено)“

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

Безжичен глушец на полнење, злогласен тивок оптички тивок мини глушец, ултра тенок 1600 dpi за компјутер лаптоп, компјутер, лаптоп, компјутер, Macbook (светло сребрено)
Безжичен глушец на полнење, злогласен тивок оптички тивок мини глушец, ултра тенок 1600 dpi за компјутер лаптоп, компјутер, лаптоп, компјутер, Macbook (светло сребрено)
ТехноБрејк | Понуди и прегледи
логото
Овозможете регистрација во поставките - општо
Количката