Blog i pazareve

Mirë se vini në blogun e volitshëm! Këtu ju ofrojmë një përzgjedhje të kuruar me kujdes të ofertave më të mira në internet. Nga elektronika te moda te produktet shtëpiake, ekipi ynë përpiqet të gjejë zbritjet më joshëse për ju. Eksploroni postimet tona të përditshme dhe mos e humbisni mundësinë për të kursyer në blerjet tuaja të preferuara. Mos prisni më dhe bashkohuni me komunitetin tonë të gjuetarëve të volitshëm!

Në TecnoBreak, përvoja juaj e blerjes së produkteve teknologjike është ngritur në lartësi të reja falë avantazheve tona të shumta. Para së gjithash, ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh të fundit, nga pajisjet celulare dhe laptopët deri te aksesorët dhe pajisjet inovative. Lundrimi në faqen tonë të internetit është një përvojë intuitive dhe e lehtë, që ju lejon të gjeni shpejt atë që ju nevojitet. Përveç kësaj, ne dallojmë për ofrimin e çmimeve konkurruese dhe promovimeve tërheqëse që garantojnë se ju do të merrni raportin më të mirë cilësi-çmim.

Dorëzimi në shtëpi në Ekuador

Më të shiturat

- 11%
ditë
0
0
ore
0
0
minuta
0
0
sekonda
0
0

Mobulaa GT Rico SmartWatch

Çmimi fillestar ishte: 69,99 dollarë.Çmimi aktual është: 61,99 dollarë.
- 41%
ditë
0
0
ore
0
0
minuta
0
0
sekonda
0
0

Altoparlanti JBL Boombox 2: Fuqi mbresëlënëse dhe transportueshmëri

Çmimi fillestar ishte: 87,00 dollarë.Çmimi aktual është: 50,99 dollarë.

Kategoritë

Çfarë do të blini?


Analizë e detajuar e Fire TV Stick me kontrollin e zërit Alexa
8.5
Recomendado
Fire Stick TV
Pro
 • Çmim i përballueshëm
 • Gama e gjerë e aplikacioneve dhe shërbimeve
 • Lehtësia e përdorimit dhe instalimit
KUNDR
 • reklamat
 • Instalim i kufizuar i aplikacionit
 • Varësia nga Wi-Fi
Analiza shteruese e Gjeneratës së 5-të të Echo Dot
8.7
Recomendado
Pika Echo 5
Pro
 • Dizajn i hijshëm dhe kompakt
 • Shkathtësia dhe lehtësia e përdorimit
 • Lidhje e avancuar me valë
KUNDR
 • reklamat
 • Kufizimet në funksionalitet
 • Çmimi dhe disponueshmëria
dyqan
përshkrim
Ata ia vlejnë?
1
Rishikim i detajuar i kufjeve Btootos A90 Pro
Bluetooth A90 Pro
Shiko çmimet
dyqan
Amazona
përshkrim
Kufjet Btootos A90 Pro ofrojnë anulim të zhurmës, lidhje të avancuar Bluetooth, jetëgjatësi të gjatë të baterisë, altoparlant 13 mm dhe reduktim të zhurmës për thirrje të qarta.
Ata ia vlejnë?
Blerja e kufjeve Btootos A90 Pro do të ishte një zgjedhje e shkëlqyer për shkak të anulimit të zhurmës, lidhjes së avancuar, jetëgjatësisë së baterisë dhe cilësisë së zërit me një çmim tërheqës.
2
Rishikimi i kufjeve Renimer BK11
Renimer BK11
Shiko çmimet
dyqan
Amazona
përshkrim
Kufjet Renimer BK11 ofrojnë një dizajn elegant dhe ergonomik, me cilësi të jashtëzakonshme tingulli që ofron një përvojë dëgjimi gjithëpërfshirëse. Me lidhje të qëndrueshme Bluetooth, kontrolle intuitive me prekje dhe jetëgjatësi të gjatë të baterisë, ato janë ideale për të shijuar muzikë, telefonata dhe media me rehati dhe stil.
Ata ia vlejnë?
Kufjet Renimer BK11 janë një zgjedhje e shkëlqyer për cilësinë e tyre të jashtëzakonshme të zërit, dizajnin elegant, lidhjen e qëndrueshme Bluetooth, kontrollet intuitive me prekje dhe jetëgjatësinë e baterisë, duke ofruar një përvojë dëgjimi gjithëpërfshirëse dhe komode.
3
Rishikimi i kufjeve Besnoow Q13
Besnoow Q13
Shiko çmimet
dyqan
Amazona
përshkrim
Kufjet Besnoow Q13 dallohen me dizajnin e tyre kompakt, cilësinë e tingullit të pastër kristal, lidhjen e besueshme Bluetooth, kontrollet e lehta dhe komoditetin afatgjatë, duke ofruar një përvojë të kënaqshme dëgjimi në çdo kohë.
Ata ia vlejnë?
Kufjet Besnoow Q13 janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për cilësinë e tyre të balancuar të zërit, basin e thellë dhe trefishin e qartë, dizajnin kompakt, lidhjen e besueshme Bluetooth dhe komoditetin afatgjatë, duke ofruar një përvojë të kënaqshme dëgjimi.

Dyqane me oferta

Zgjidhni ku të blini

AliExpressAmazonaBest BuyeBayGeekBuying
Analizë e detajuar e Chromecast me Google TV
8.9
Shitja më e mirë
Chromecast me Google TV
Pro
 • Sistemi i plotë operativ
 • Kontroll Ergonomik
 • Qasje në përmbajtje të ndryshme
KUNDR
 • Kufizimi i Rezolucionit
 • Marrja e kufizuar e zërit
 • Më pak RAM sesa versioni 4K
Analiza e marrësit Nokia DVB-T/DVB-T2 HD me telekomandë
8.2
Shitja më e mirë
Marrës Nokia DVB-T/DVB-T2 HD me telekomandë
Pro
 • Cilësia e imazhit HD
 • Karakteristikat e avancuara
 • Përputhshmëria dhe Lidhshmëria
KUNDR
 • Mungesa e kabllit HDMI
 • Kufizimi në opsionet e regjistrimit
 • Kontroll i kufizuar i volumit
Analiza e detajuar e kamerës IP TP-Link TAPO C200
8.1
I spikatur
TP-Link Tapo C200
Pro
 • Cilësi e mirë e imazhit
 • Instalim dhe përdorim i lehtë
 • Pajtueshmëria me asistentët e zërit
KUNDR
 • Kufizimet në njoftimet
 • Mungesa e opsioneve të avancuara në aplikacion
 • Nevoja e mundshme e abonimit për ruajtjen e cloud
Analizë gjithëpërfshirëse e baterive me butona litium 2032V Duracell 3
9.2
I spikatur
Bateri Duracell CR2032
Pro
 • cilësinë e njohur
 • Përputhshmëri e gjerë
 • Jetë e mirë shërbimi
KUNDR
 • Çmim më të lartë
 • Ndryshueshmëri e mundshme në kohëzgjatje
 • Çështjet e ruajtjes
Analizë e detajuar e Xiaomi Redmi Watch 3 Active
8.5
I spikatur
Xiaomi Redmi Watch 3 Active
Pro
 • Ekran i ndritshëm dhe me cilësi të mirë
 • Dizajn i kujdesshëm dhe i rehatshëm
 • autonomi
KUNDR
 • Ekran LCD në vend të AMOLED
 • Mungesa e sensorëve si NFC ose GPS
 • Rregullimi manual i ndriçimit
Analizë e detajuar e altoparlantit inteligjent Echo Pop
8.1
I spikatur
EchoPop
Pro
 • Çmim i përballueshëm
 • Dizajn i hijshëm dhe kompakt
 • Tingull i fuqishëm për madhësinë e tij
KUNDR
 • Bas i dobët dhe tingull jo i fortë
 • Rastet e përdorimit të kufizuar
 • Blerësit e ngatërrojnë atë me Echo Dot

TechnoBreak

Më të lexuarit

Zgjedhja e redaktorit 1 Konvertoni drejtuesit në shitje me WhatsApp CRM: Strategjitë praktike

Konvertoni drejtuesit në shitje me WhatsApp CRM: Strategjitë praktike

Mënyra se si janë strukturuar shitjet në internet, me strategjitë e marketingut dixhital, ka lejuar përmirësimin e blerjes së klientëve në shumicën e bizneseve, përfshirë Kommo. Ne flasim për marketingun dixhital dhe se si ka shumë metoda për të…
Zgjedhja e redaktorit 2

Aplikacionet më të mira për të parë televizor në internet

Diçka mjaft e bezdisshme për të gjithë është rritja e çmimit që përjetojnë çdo vit abonimet e televizioneve kabllore apo satelitore, e cila së bashku me kënaqësinë e ulët që ndjejnë klientët me këto kompani, shkakton mijëra...
Zgjedhja e redaktorit 3 Krijoni një mënyrë të përsosur për të gjeneruar të ardhura shtesë përmes minierave në cloud

Krijoni një mënyrë të përsosur për të gjeneruar të ardhura shtesë përmes minierave në cloud

Skena e blockchain shpesh pëson zhvillime të ndryshme dhe koncepte të reja shfaqen çdo ditë. Cloud mining është një nga ato zhvillime interesante dhe e bën të lehtë për këdo që të nxjerrë kriptovaluta Tradicionalisht,…
Zgjedhja e redaktorit 4

Maono DM30 RGB: një mikrofon për lojëra dhe transmetim

Mikrofoni Maono DM30 RGB prezanton një standard të ri të përballueshmërisë dhe performancës në fushën e pajisjeve periferike të lojërave, i krijuar për t'u kujdesur për lojtarët dhe krijuesit e përmbajtjes që kërkojnë një mikrofon të përballueshëm, por me shumë...
Zgjedhja e redaktorit 5

Pse fotot në Instagram nuk ruhen në Galeri?

Instagram është një nga aplikacionet më të njohura të mediave sociale në botë, me përdorues që ndajnë foto, video dhe histori në platformë për qëllime komerciale, argëtuese dhe shpërndarje masive. Me kalimin e viteve, ajo ka…
Zgjedhja e redaktorit 6 4 mënyra për të kyçur ekranin e kompjuterit në Windows 10

4 mënyra për të kyçur ekranin e kompjuterit në Windows 10

Nëse jeni përdorues i rregullt i një kompjuteri ose laptopi me Windows 10 në punë, me siguri tashmë e dini se nuk është aspak e përshtatshme ta lini ekranin të shkyçur në mënyrë që të mund të shihet nga çdo person i zhurmshëm. A mund të shohë dikush...
Zgjedhja e redaktorit 7

Si të dini se kush i shpërndan fotot e mia në Facebook

Hej adhurues të mediave sociale dhe kureshtarë dixhitalë! A e keni ndjerë ndonjëherë atë dhimbje intrigash kur kuptoni se një nga fotot tuaja në Facebook është shpërndarë, por nuk e keni idenë më të vogël se kush e bëri gjënë e guximshme...
Zgjedhja e redaktorit 8

Çfarë është Uber Trip në deklaratën e kartës time të kreditit?

Nëse jeni një nga ata njerëz që janë gjithmonë të vetëdijshëm për tarifat në faturën tuaj të kreditit, me siguri e keni pyetur veten: Çfarë është Uber Trip? duke e parë atë në faturën tuaj. Këto janë terma që shfaqen për momentin…
Zgjedhja e redaktorit 9

Si të ndani një këngë kur krijoni një BeReal të ri

BeReal është një aplikacion i mediave sociale që lejon përdoruesit të ndajnë një foto në ditë me miqtë dhe ndjekësit e tyre. Aplikacioni fokusohet në autenticitetin dhe inkurajon përdoruesit të ndajnë jetën e tyre në kohë reale, pa filtra ose…
Zgjedhja e redaktorit 10

Si të shikoni historinë e kalkulatorit të iPhone

Përdorimi i kalkulatorit në telefonin tuaj celular është një mënyrë praktike për të bërë llogaritjet në jetën e përditshme. Pra, nëse e përdorni shpesh, mund të dëshironi të shikoni historinë e kalkulatorit të iPhone për të parë llogaritjet e bëra…
Zgjedhja e redaktorit 11

Si të shfletoni në mënyrë të sigurt dhe të ruani privatësinë në internet

Shfletimi në internet mund të jetë një përvojë shpërblyese dhe e mbushur me informacione, por gjithashtu paraqet rreziqe sigurie dhe privatësie Ky artikull fokusohet në mënyrën se si të sigurohet një përvojë e sigurt në internet, pavarësisht nga…
Zgjedhja e redaktorit 12

Si të shtoni administrator në llogarinë Instagram

Të dini se si të shtoni një administrator në Instagram është një hap i rëndësishëm nëse keni një profil të çdo lloji në rrjetin social. Nëpërmjet kësaj, është e mundur të ruani orarin e publikimeve dhe të jeni të vetëdijshëm për gjithçka që ndodh në llogari.…
Zgjedhja e redaktorit 13

Si të shkarkoni një takim të regjistruar në Zoom?

Zoom është një platformë komunikimi në internet që lejon videokonferenca, takime virtuale, uebinarë dhe klasa online. Platforma u zhvillua në vitin 2011 nga kompania amerikane Zoom Video Communications dhe është…
Zgjedhja e redaktorit 14

Filmat më të mirë të luftës për t'u parë në Star+

Filmat e luftës janë prodhime miliona dollarëshe që zakonisht sjellin vizione dhe portrete të ndryshme të konflikteve historike që shënuan botën, për shembull, disa prodhime të zhanrit janë në dispozicion për…
Zgjedhja e redaktorit 15

Si të dini se kush e vizitoi profilin tim në Telegram

Me siguri e keni pyetur veten: a ka ndonjë mënyrë për të ditur se kush e vizitoi profilin tim në Telegram? Ndryshe nga rrjetet sociale të së shkuarës, si Orkut, pothuajse asnjë nga ato aktuale nuk lejon akses në këtë informacion. Por atëherë si…
Zgjedhja e redaktorit 16

Idle Office Tycoon Codes: Dhurata falas për iOS/Android

Idle Office Tycoon është një lojë celulare e zhvilluar nga Warrior Game që është e disponueshme për pajisjet Android dhe iOS (Apple). Është një lojë tradicionale simuluese në të cilën lojtarët pranojnë rolin e një drejtori ekzekutiv që...
Zgjedhja e redaktorit 17

Kufjet më të mira pa tel Sony vs JBL: cilin të zgjidhni?

Kufjet me valë janë bërë një nga aksesorët më të njohur në industrinë e teknologjisë vitet e fundit. Me eliminimin e kabllit, kufjet me valë ofrojnë rehati dhe liri më të madhe lëvizjeje. …
Zgjedhja e redaktorit 18

Sa ekrane të njëkohshme mund të përdor në DirecTV Go?

Abonentët e DirecTV Go mund të kenë deri në pesë pajisje të lidhura me të njëjtën llogari (përfshirë shfletuesit), por më së shumti dy ekrane të njëkohshme duke përdorur transmetimin. Shikoni më poshtë se çfarë mesazhesh gabimi shfaqen…
Zgjedhja e redaktorit 19

Dallimet midis versionit global të Xiaomi Mi Band 7 dhe atij kinez

Vetëm një muaj larg lançimit, Xiaomi prezantoi botën kineze Xiaomi Mi Band 7 në maj 2022 dhe versionin global në qershor. Megjithatë, a ka dallime mes tyre që justifikojnë zgjedhjen e njërës apo tjetrës?
Zgjedhja e redaktorit 20

Si të ndryshoni ngjyrën LED të kontrolluesit PS4

Kontrolluesi i PlayStation 4 ka një LED në pjesën e përparme, e cila përdoret për të treguar nëse DualShock 4 është i ndezur, duke u karikuar apo edhe i çiftuar me lojën video. Në disa lojëra, pjesa e lehtë e aksesorit reagon edhe ndaj...
Zgjedhja e redaktorit 21 Si të vendosni dy foto në profilin e WhatsApp

Si të vendosni dy foto në profilin e WhatsApp

Nëse jeni një person i pavendosur, ndoshta dëshironi të mësoni se si të vendosni dy foto në profilin tuaj WhatsApp për të zgjidhur këtë situatë dhe të keni një gjë më pak për të zgjedhur. Edhe pse mesazheri nuk ka një redaktues imazhi vendas, ai nuk është një…
Zgjedhja e redaktorit 22

Cila është madhësia e fotografisë së profilit dhe statusit të WhatsApp?

Njohja e madhësisë së profilit të WhatsApp dhe imazhit të statusit ndihmon kur e bëni imazhin proporcional me matjet e mesazherit. Mund të jetë gjithashtu i dobishëm për shikimin paraprak të mediave të dërguara në biseda.…
Zgjedhja e redaktorit 23

Dëshironi një widget Spotify në kompjuterin tuaj Windows?

A e urreni të mos keni akses të drejtpërdrejtë në Spotify dhe për këtë arsye duhet të shkoni te shiriti i veglave të Windows për të hapur aplikacionin, për të luajtur, për të ndaluar ose thjesht për të ndryshuar këngën? Sidomos nëse keni vetëm një monitor para jush?…
Zgjedhja e redaktorit 24 Si të shkarkoni dhe shtoni fontet në Canva

Si të shkarkoni dhe shtoni fontet në Canva

Nëse doni të diversifikoni krijimet tuaja edhe më shumë, ndoshta dëshironi të dini se si të shkarkoni dhe shtoni fontet në Canva. Pavarësisht nga arsyeja, dijeni se kjo mund të bëhet shpejt dhe me lehtësi, pikërisht në redaktues. Shikoni…
Zgjedhja e redaktorit 25 Si të ndani videot në YouTube në Instagram Stories

Si të ndani videot në YouTube në Instagram Stories

Nëse keni parë përmbajtje interesante, me siguri do të dëshironit të dini se si të ndani videot e YouTube në Instagram Stories. Ndërsa nuk ka asnjë opsion vendas që e lejon këtë, ka disa mënyra për të shmangur këtë situatë. Shikoni më poshtë për…
Zgjedhja e redaktorit 26

Si të shkarkoni video të bllokuara nga Google Drive

Nëse ju është ndarë një dosje që nuk lejon shkarkimin, me siguri do të dëshironi të dini se si të shkarkoni video të bllokuara nga Google Drive. Edhe pse kjo është një procedurë disi komplekse, dijeni se është e mundur të zgjidhet kjo situatë; Konsultohuni…
Zgjedhja e redaktorit 27

Si të kontaktoni shërbimin e klientit Mercado Libre

Në këtë seksion, do të zbuloni se si të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit Mercado Libre, si dhe do të merrni këshilla se si t'i zgjidhni pyetjet tuaja dhe të menaxhoni ankesat në mënyrë efikase. Pikat kryesore: Mësoni se si të zgjidhni…

Rishikimi i Asus Zenfone 11 Ultra: Një zgjedhje solide

Asus ka kaluar midis koncepteve gjatë viteve të fundit në telefonat inteligjentë të nivelit të lartë. …

Rishikimi i Bose Earbuds Ultra Open: Së pari ato janë të çuditshme, pastaj janë të rrënjosura

Rishikimi i kufjeve Bose Ultra Open Audio me dizajn gjithëpërfshirës deri në 19 orë dhe…

Rishikimi i Xiaomi 14 Ultra: një smartphone i veçantë

Hapi vendimtar që Xiaomi të arrijë 'grupin e madh' të kamerave të smartfonëve u hodh nga Xiaomi…

Pazaret në Amazon

Zbuloni ofertat më të jashtëzakonshme në Amazon! Me miliona produkte të disponueshme, ne kemi zgjedhur me kujdes ofertat më të mira për ju. Nga pajisjet e teknologjisë tek artikujt e shtëpisë, do të gjeni gjithçka që ju nevojitet me zbritje të jashtëzakonshme. Shfletoni rekomandimet tona dhe aksesoni drejtpërdrejt ofertat në platformën kryesore të tregtisë elektronike. Përfitoni nga këto mundësi kursimi dhe përfundoni blerjet tuaja vetëm me një klik!

9.3

Shënim Redmi 13 5G Vlerësuar më së miri

Redmi Note 13 5G ndjek ideologjinë estetike të pjesës tjetër të linjës.
9.1
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L më të vlerësuarat

E vogël në madhësi por e madhe në rezultate
8.8

Asus ROG Telefon 8 më të vlerësuarat

Seria ROG Phone synon zonën e lojërave, duke integruar disa veçori të krijuara posaçërisht për lojtarët më kërkues.

Blog i Ofertave

Mirë se vini në Blogun e marrëveshjeve, destinacioni juaj numër një për ofertat më të mira në internet! Këtu, ne ju ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë promovimesh për produkte nga të gjitha kategoritë. Nga veshjet dhe aksesorët te pajisjet dhe udhëtimet, ekipi ynë përpiqet t'ju ofrojë mundësitë më të mira të kursimit. Shfletoni postimet tona të përditshme dhe zbuloni ofertat më të fundit dhe më emocionuese. Mos e humbisni mundësinë për të blerë produktet tuaja të preferuara me çmimin më të mirë të mundshëm!

Shitjet dhe Ofertat

Mos kërkoni më larg nga shitjet dhe ofertat tona për të gjetur zbritjet më të pabesueshme! Në faqen tonë, ne ju ofrojmë një përzgjedhje të promovimeve më të mira të disponueshme në internet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të rifreskoni veshjet tuaja, të përmirësoni pajisjet tuaja elektronike ose të planifikoni pushimet tuaja të ardhshme, ne kemi oferta për çdo shije dhe nevojë. Eksploroni shitjet tona ekskluzive dhe kurseni para në blerjet tuaja të preferuara. Mos i humbisni këto mundësi kursimi dhe bëni blerjen tuaj sot!

Oferta celulare

Jeni duke kërkuar për çmimin më të mirë në telefonat celularë? Ju keni ardhur në vendin e duhur! Në seksionin tonë të ofertave celulare, ne ju ofrojmë një përzgjedhje të kujdesshme të ofertave më tërheqëse për pajisjet celulare të gjeneratës së fundit. Nga modelet më të fundit të smartfonëve te tabletët dhe aksesorët, do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të qëndruar të lidhur me çmimin më të mirë të mundshëm. Mos i humbisni këto oferta mahnitëse dhe përmirësoni pajisjen tuaj sot!

Ofertat e ditës

Mos e humbisni mundësinë për të përfituar nga ofertat tona të ditës! Çdo ditë, ne zgjedhim me kujdes një ofertë speciale që nuk mund ta humbisni. Nga pajisjet elektronike te mallrat e shtëpisë, çdo marrëveshje është një mundësi unike për të kursyer para në blerjet tuaja. Shfletoni zgjedhjet tona të përditshme dhe zbuloni ofertat më të mira të disponueshme në internet. Nxitoni dhe përfitoni nga këto oferta para se të mbarojnë!

Sa i përket mënyrave të pagesës, në TecnoBreak ne e kuptojmë rëndësinë e fleksibilitetit. Prandaj, ne ofrojmë opsione të ndryshme të sigurta dhe të përshtatshme për t'u përshtatur me preferencat tuaja. Ju mund të zgjidhni kartat e kreditit, transfertat bankare apo edhe shërbimet e njohura të pagesave në internet, duke u siguruar që transaksioni juaj të jetë i shpejtë dhe pa probleme. Platforma jonë e pagesave mbështetet nga teknologjitë më të fundit të sigurisë për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja.

Reputacioni i mirë që kemi kultivuar në treg është dëshmi e përkushtimit tonë për kënaqësinë e klientit. TecnoBreak është krenar që ofron shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit, transport të shpejtë dhe të sigurt, si dhe produkte cilësore të mbështetura nga garanci të besueshme. Komuniteti ynë i klientëve të kënaqur mbështet përkushtimin tonë ndaj përsosmërisë, duke vendosur TecnoBreak si destinacionin tuaj të besuar për të gjitha nevojat tuaja teknologjike.

TechnoBreak

Merrni buletinin tonë


TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Shporta