Zi e premte 2020

Rishikimet më të fundit të Dyqanit

markat e dyqaneve

Logoja e Xiaomi
Xiaomi
Logoja e Samsung
Samsung
Logoja e Asus
Asus
Logoja e Lenovo
Lenovo
Logoja e Apple
mollë

dyqanet kryesore

amazon-logo
Logoja e AliExpress
Logoja e GeekBuying
ebay-logo
Logoja e Apple

Blogu më i shikuar

UPDF: Fuqia dhe shkathtësi për dokumentet tuaja PDF

Bota e dokumenteve dixhitale po zhvillohet vazhdimisht dhe softueri i redaktimit PDF luan një rol themelor në këtë…

Zgjedhja e redaktorit UPDF: Fuqia dhe shkathtësia për dokumentet tuaja PDF

3 pajisjet më të mira të minierave cloud 2023 (fitoni para në shtëpi)

Minierat e kriptomonedhave kanë revolucionarizuar mënyrën se si njerëzit mund të fitojnë para dhe minierat në renë kompjuterike janë në krye të kësaj…

Zgjedhja e redaktorit 3 pajisjet kryesore të minierave në renë kompjuterike 2023 (Fitoni para në shtëpi)

Si të lundroni Sigurohuni dhe ruani privatësinë në internet

Shfletimi në ueb mund të jetë një përvojë shpërblyese dhe e mbushur me informacione, por gjithashtu paraqet rreziqe sigurie dhe privatësie. …

Zgjedhja e redaktorit Si të shfletoni në mënyrë të sigurt dhe të ruani privatësinë në internet

Si të shtoni admin në llogarinë instagram

Të dini se si të shtoni një administrator në Instagram është një hap i rëndësishëm nëse keni një profil të çfarëdo lloji në rrjetin social. Përmes kësaj, është…

Zgjedhja e redaktorit Si të shtoni administrator në llogarinë Instagram

Si të shkarkoni një takim i regjistruar në Zoom?

Zoom është një platformë komunikimi në internet që lejon videokonferenca, takime virtuale, uebinarë dhe klasa online. Të…

Zgjedhja e redaktorit Si të shkarkoni një takim të regjistruar në Zoom?

Si të dihet i cili vizitoi profilin tim në telegram

Ju ndoshta keni pyetur veten: a ka ndonjë mënyrë për të zbuluar se kush e vizitoi profilin tim në Telegram? Ndryshe nga rrjetet sociale të së shkuarës,…

Zgjedhja e redaktorit Si të dini se kush e vizitoi profilin tim në Telegram

Më e mira aplikacione për të parë televizor në internet falas

Diçka mjaft e bezdisshme për të gjithë është rritja e çmimit që përjetohet çdo vit nga abonimet në TV kabllor apo TV...

Zgjedhja e redaktorit Aplikacionet më të mira për të parë televizor në internet falas

Kodet boshe Office Tycoon – Dhurata falas për iOS/Android (2023)

Idle Office Tycoon është një lojë inteligjente celulare e zhvilluar nga Warrior Game që është e disponueshme për pajisjet Android si dhe iOS (Apple). Është një …

Zgjedhja e redaktorit Idle Office Tycoon Codes – Dhurata falas për iOS/Android (2023)

5-të emuluesit më të mirë të android për chromebook në 2022

A keni provuar ndonjëherë të shkarkoni aplikacione Android në Chromebook tuaj? Fatkeqësisht, kjo nuk mund të bëhet në disa raste. Arsyeja …

Zgjedhja e redaktorit 5 Emulatorët më të mirë Android për Chromebook në 2022

Kufjet më të mira Sony vs JBL wireless: cilin të zgjidhni?

Kufjet me valë janë bërë një nga aksesorët më të njohur në industrinë e teknologjisë vitet e fundit. Me …

Zgjedhja e redaktorit Kufjet më të mira pa tel Sony vs JBL: cilin të zgjidhni?

5-të emulatorët më të mirë Wii u për android

Jeni të emocionuar për të luajtur lojëra Nintendo Wii U në Android ose PC tuaj? Emuluesit më të mirë Wii U për Android për t'u shkarkuar tani…

Zgjedhja e redaktorit 5 emulatorët kryesorë WII U për Android

Cfare eshte Uber Trip në deklaratën e kartës suaj të kreditit?

Nëse jeni një nga ata njerëz që është gjithmonë i vetëdijshëm për tarifat në faturën tuaj të kreditit, ndoshta keni…

Zgjedhja e redaktorit Çfarë është Uber Trip në deklaratën e kartës suaj të kreditit?

Si të dihet kush ka shpërndarë foton tuaj në facebook

Është e lehtë të shihet se kush e ka shpërndarë foton tuaj në Facebook. Përveç që ju dërgon një njoftim sa herë që ndodh kjo, rrjeti social gjithashtu…

Zgjedhja e redaktorit Si të dini se kush e ka shpërndarë foton tuaj në Facebook

Sa ekrane A mund të përdor ato të njëkohshme në DirecTV Go?

Abonentët e DirecTV Go mund të kenë deri në pesë pajisje të lidhura në të njëjtën llogari (përfshirë shfletuesit), por maksimumi dy ...

Zgjedhja e redaktorit Sa ekrane të njëkohshme mund të përdor në DirecTV Go?

Dallimet midis Versioni global dhe kinez i Xiaomi Mi Band 7

Vetëm një muaj larg lançimit, Xiaomi prezantoi botës kineze Xiaomi Mi Band 7 në maj 2022 dhe versionin global në qershor. …

Zgjedhja e redaktorit Dallimet midis versionit global të Xiaomi Mi Band 7 dhe atij kinez

Si të ndryshojmë Ngjyra LED e kontrolluesit ps4

Kontrolluesi i PlayStation 4 ka një LED në pjesën e përparme, e cila përdoret për të treguar nëse DualShock 4 është i ndezur, duke u karikuar ose ...

Zgjedhja e redaktorit Si të ndryshoni ngjyrën LED të kontrolluesit PS4

Si të vendosni dy foto në profilin e WhatsApp

Nëse jeni një person i pavendosur, ndoshta dëshironi të mësoni se si të vendosni dy foto në profilin e whatsapp për të zgjidhur këtë situatë dhe të keni…

Zgjedhja e redaktorit Si të vendosni dy foto në profilin e WhatsApp

madhësia e fotografisë së profilit dhe statusi i WhatsApp?

Njohja e madhësisë së profilit të WhatsApp dhe imazhit të statusit ndihmon kur e bëni imazhin proporcional me matjet e mesazherit. Gjithashtu …

Zgjedhja e redaktorit Cila është madhësia e fotografisë së profilit dhe statusit të WhatsApp?

A doni një Miniaplikacioni Spotify në kompjuterin tuaj Windows?

E urrej të mos kesh akses të drejtpërdrejtë në Spotify dhe për këtë arsye duhet të shkosh në shiritin e veglave të Windows për të hapur aplikacionin, për të luajtur,...

Zgjedhja e redaktorit Dëshironi një widget Spotify në kompjuterin tuaj Windows?

Si të shkarkoni dhe shtoni fontet në Canva

Nëse dëshironi të diversifikoni edhe më shumë krijimet tuaja, ndoshta dëshironi të dini se si të shkarkoni dhe shtoni fontet në kanavacë. Pavarësisht…

Zgjedhja e redaktorit Si të shkarkoni dhe shtoni fontet në Canva

Si të shkarkoni videot e bllokuara të google drive

Nëse ju është ndarë një dosje që nuk lejon shkarkimin, me siguri do të dëshironi të dini se si të shkarkoni video të bllokuara nga Google Drive. Edhe pse…

Zgjedhja e redaktorit Si të shkarkoni video të bllokuara nga Google Drive

pse Fotografitë në Instagram nuk ruhen në Galeri

Instagram është një nga aplikacionet më të njohura të mediave sociale në botë, me përdorues që ndajnë foto, video dhe histori në…

Zgjedhja e redaktorit Pse fotot në Instagram nuk ruhen në Galeri?

Filmat më të mirë bazuar në ngjarje reale në Prime Video

Qoftë për shkak të tronditjes që shkaktojnë, për komplotin e tyre bombastik apo, në disa raste, edhe për shkak të bukurisë së tyre, është e vështirë të besohet se disa histori…

Zgjedhja e redaktorit Filmat më të mirë të bazuar në ngjarje të vërteta në Prime Video

Format 4 për të kyçur ekranin e kompjuterit në Windows 10

Nëse jeni përdorues i rregullt i një kompjuteri ose laptopi Windows 10 në punë, me siguri tashmë e dini se nuk është e përshtatshme të largoheni nga ekrani…

Zgjedhja e redaktorit 4 mënyra për të kyçur ekranin e kompjuterit në Windows 10

Postimet më të fundit në blog

Këtu do të gjeni artikujt më të fundit mbi lajmet dhe mësimet e teknologjisë që mund t'ju interesojnë:

Nëse kaloni të gjithë ose një pjesë të ditës para kompjuterit tuaj, Google Chrome me siguri është bërë shoqëruesi juaj i vazhdueshëm. Me shumicën e…

Ka pak gjëra më të rrezikshme se ngasja me goma të këqija. Humbja e një gome të vetme në rrugë është e mjaftueshme për të shkaktuar një…

Ka shumë të ngjarë që dikush t'ju ketë thënë tashmë se e gjen një produkt të caktuar shumë të lirë në AliExpress. Në fakt, flitet shumë për këtë…

Ka ikur koha kur HTC ishte një markë e njohur në tregun e smartfonëve. Tani, kompania aziatike përballet me…

Për shumë njerëz, Google Calendar është një aplikacion thelbësor për të mbajtur gjurmët e ngjarjeve dhe detyrave në vazhdim. Megjithatë, ejani tek kjo…

Microsoft njoftoi sot një program të zgjeruar të përditësimit për Windows 10 pas vitit 2025. Ky është programi "përditësimet e sigurisë"…

Në fund të vitit, Xiaomi do të mbajë një tjetër konferencë për shtyp. Edhe pse arsyeja e ngjarjes mbetet sekret për perënditë, gjithçka tregon se...

Instagram u përball me një problem të çuditshëm ku videot në platformë të disa viteve më parë u mbyllën rastësisht. Megjithatë, Meta…

Për të festuar XNUMX vjetorin e OnePlus, kompania kineze e teknologjisë zbuloi sot flamurin e saj më të fundit Android në Kinë. Në …

kategoritë e blogut

Të dish se cili është faqja më e madhe e blerjeve në botë nuk është një detyrë e lehtë. Kjo për faktin se tregtia elektronike aktualisht ka përfaqësues të mëdhenj me peshë të cilët, për t'u dalluar, vlerësojnë çështje themelore si:

 • Udhëtimi i blerjes në shumë kanal
 • Personalizimi
 • Diversifikimi dhe siguria në mënyrat e pagesës
 • teknologji
 • Sistemi logjistik efikas
 • Kanal efektiv komunikimi
 • Prezencë në të gjitha kanalet
 • Investimi në marketingun dixhital
 • Transparenca
 • Rrjete sociale aktive dhe kreative

Nëse e-commerce ishte vetëm një trend më parë, sot suksesi i tij është një realitet që tenton vetëm të rritet, veçanërisht tregu i shitjes me pakicë. Prandaj, për të arritur një vend të spikatur, shumë kompani do të duhet të rishpikin veten dhe të paraqesin diferenca që fitojnë dhe mbajnë konsumatorët e tyre.

Në këtë skenar, parashikimi është që tregtia elektronike globale do të vazhdojë të evoluojë. Studimet e fundit vlerësojnë një rritje prej 23% për sektorin këtë vit dhe pritshmëria është që rezultatet të jenë edhe më të mira në afat të shkurtër.

Për të zbuluar se cili është faqja më e madhe e blerjeve në botë dhe për të njohur shifrat dhe historitë e dyqaneve më të mëdha online në botë, mjafton ta lexoni këtë postim deri në fund!

Amazona

Amazon është një dyqan elektronik Gjigandi i tregtisë elektronike dhe faqja e tij e internetit konsiderohet nga shumë si faqja më e madhe e blerjeve në botë. E themeluar në vitin 1994 nga Jeff Bezos, kjo kompani e ka origjinën nga shitja e librave. Sot ajo shet artikujt nga më të ndryshmet, nga elektroshtëpiake deri tek produktet e pastrimit.

Një nga dallimet më të mëdha të kompanisë është ofrimi i përvojës më të mirë për konsumatorin. Këtë e bën duke paraqitur çmime tërheqëse, një gamë të gjerë produktesh dhe dërgesa të shpejta.

Rezultati nuk mund të ishte ndryshe, pasi vit pas viti xhiroja e saj vijon të rritet, duke i kaluar 10.000 milionë dollarë. Faktorët që kontribuan më shumë në këtë ishin:

 • Shërbim cloud
 • Shuma e shitjeve në Shtetet e Bashkuara

Alibaba

Një tjetër dyqan gjigant kompjuterash që vuri shumë baste në kompjuterin cloud dhe bëri një fitim marramendës ishte Alibaba i Kinës. E themeluar nga Jack Ma në 1999, Alibaba ka rreth 280 milionë blerës aktivë vetëm në Kinë dhe elementët e saj të ndryshëm po ofrojnë reklama për kompanitë e palëve të treta dhe duke u fokusuar në shitjen e shërbimeve promovuese.

eBay

Një shembull tjetër që nuk mund të mungonte në këtë listë të dyqaneve online më të rëndësishme në botë është eBay. I themeluar në vitin 1995 nga Pierre Omidyar, ky dyqan celular konsiderohet si një nga dyqanet më të mëdha online në botë dhe sistemi i tij bazohej në ankande. Më pas u fokusua në blerjen e drejtpërdrejtë të mallrave dhe sot, njerëzit mund të blejnë dhe shesin pothuajse çdo lloj artikulli në platformë.

Në vitet e fundit kompania është fokusuar në:

 • Përvoja e përdoruesit
 • Rritja e reklamave
 • Optimizimi i pagesave

Walmart

Walmart konsiderohet nga shumë si dyqani më i madh i pajisjeve në botë, me një numër të madh marrëveshjesh dhe të ardhurash që tejkalojnë pritjet. Koncepti i rishpikjes është një nga shtyllat e kompanisë, e cila është gjithmonë inovative në proceset e saj logjistike për t'u ofruar klientëve të saj një përvojë të mirë blerjeje. Për këtë arsye, ai vlerëson dorëzimin në vendin e duhur dhe në kohë. Përveç kësaj, ajo kërkon të ofrojë çmime tërheqëse për klientët e saj.

Vaj prej trëndafilëve

E themeluar në vitin 1950 nga Werner Otto, një nga njerëzit më të pasur në botë, Otto Group është një kompani gjermane e shitjes me pakicë që operon në tregtinë elektronike dhe është pjesë e realitetit të më shumë se 20 vendeve.

Me një prani të fortë kryesisht në Evropë, ky dyqan dhuratash ka krijuar një pozicion të fortë në tregtinë elektronike duke përhapur dhe forcuar markën e tij. Këtë e bën duke investuar në marketingun dixhital dhe duke pasur një prani shumë të rëndësishme në rrjetet sociale.

JD.com

E fokusuar në tregtinë elektronike B2C, kompania kineze JD.com u themelua në vitin 1998 dhe, për t'u diferencuar nga konkurrenca, ajo paraqet një nga infrastrukturat më të kompletuara logjistike sot, duke ofruar dërgesë me dron.

Në këtë mënyrë, ajo kënaq klientët e saj, pasi 90% e dërgesave i bën në të njëjtën ditë dhe pjesa tjetër bëhet, maksimumi, të nesërmen. Në këtë kontekst, kompania vlerëson përvojën e konsumatorit përmes përdorimit të teknologjive të reja, si inteligjenca artificiale dhe të dhënat e mëdha.

6 këshilla për të kursyer para dhe për të blerë pajisje teknologjike me ofertat më të mira

Teknologjia është një investim i shtrenjtë dhe është gjithmonë një ide e mirë për të marrë çmimin më të mirë të mundshëm. Të gjithë e dimë se sa e lehtë është të gjesh një pazar në vendin e duhur.

Në TecnoBreak ne jemi ekspertë në oferta dhe në ofrimin e produkteve me cilësi të lartë me çmime shumë konkurruese. Këtu do të gjeni një përzgjedhje të gjerë produktesh teknologjike, elektroshtëpiake e shumë të tjera, të gjitha me zbritje speciale që nuk do të mund t'i gjeni në dyqane të tjera.

Por jo vetëm që ne ofrojmë produkte me çmime të përballueshme, por gjithashtu përpiqemi të sigurojmë kënaqësinë e klientëve tanë në çdo kohë. Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit është në dispozicion për t'ju ndihmuar të gjeni produktin që ju nevojitet dhe të zgjidhni çdo pyetje ose problem që mund të keni. Përveç kësaj, ne kemi një shërbim të shpejtë dhe efikas të dërgesës në mënyrë që të shijoni sa më shpejt blerjet tuaja.

Në TecnoBreak ne vlerësojmë gjithashtu cilësinë dhe sigurinë e produkteve tona. Të gjithë artikujt tanë kalojnë nëpër një proces rigoroz të kontrollit të cilësisë përpara se të mbërrijnë në magazinë tonë, kështu që ju të jeni të sigurt se po blini produkte me cilësi të lartë. Përveç kësaj, ne ofrojmë një garanci për kthimin e parave në rast se nuk jeni të kënaqur me blerjen tuaj.

Por ajo që na dallon vërtet nga dyqanet e tjera është zgjedhja jonë e artikujve të shitjes. Ne përditësojmë vazhdimisht ofertat tona për t'ju ofruar gjithmonë mundësitë më të mira të blerjeve. Përveç kësaj, ekipi ynë i blerjeve punon shumë për të gjetur produktet më të mira me çmimin më të mirë, kështu që ju do të gjeni gjithmonë një shumëllojshmëri të gjerë produktesh me çmime shumë konkurruese.

Me pak fjalë, nëse jeni duke kërkuar produkte me cilësi të lartë me çmime të përballueshme, TecnoBreak është dyqani i përsosur për ju. Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të produkteve në shitje, një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit dhe një shërbim të shpejtë dhe efikas të dorëzimit. Përveç kësaj, produktet tona kalojnë një proces rigoroz të kontrollit të cilësisë dhe ne ofrojmë një garanci për kthimin e parave. Ejani na vizitoni dhe zbuloni pse ne jemi dyqani më i mirë për të blerë produkte në shitje.

Si të kurseni para në blerjet e teknologjisë?

Kemi zbuluar se ka disa truke për të kursyer para kur blini pajisje teknologjike. Disa prej tyre janë:

 • Gjithmonë krahasoni çmimet përpara se të blini diçka online ose jashtë.
 • Përdorni faqet e internetit të kthimit të parave si Ebates ose TopCashBack për të kursyer në krye të zbritjeve që gjeni në sajte të tjera.
 • Ju duhet të jeni të vetëdijshëm për kuponat dhe marrëveshjet që kompanitë ofrojnë përmes llogarive të tyre të mediave sociale, gazetave dhe listave të postës elektronike.
 • Merrni parasysh blerjen e artikujve të rinovuar nëse nuk keni nevojë për pajisjet më të fundit të teknologjisë, por dëshironi një produkt cilësor me një çmim më të ulët sesa zakonisht disponohen artikujt e rinj.

Produkte të lira, por në modë të teknologjisë që nuk duhet t'i harroni

Shumë pajisje të reja teknologjike futen në treg çdo vit. Lista e mëposhtme përfshin disa nga produktet më të njohura dhe në trend, të cilat nuk duhet t'i harroni.

Amazon Echo Dot

Amazon Echo Dot është një pajisje pa duar, e kontrolluar me zë, që përdor Alexa për të luajtur muzikë, për të kontrolluar pajisjet inteligjente të shtëpisë, për të ofruar informacione, për të lexuar lajmet, për të vendosur alarmet dhe kohëmatësit dhe shumë më tepër. Lidhet me altoparlantët ose kufjet përmes Bluetooth ose një kabllo stereo 3,5 mm për të përmirësuar cilësinë e zërit. Echo Dot është në dispozicion në Amazon për 49,99 dollarë (në kohën e shkrimit).

sony playstation 4 pro

Sony PlayStation 4 Pro është një version i përditësuar i konsolës së lojërave PS4 të Sony me një CPU dhe GPU të përmirësuar që do ta lejojë atë të shfaqë lojëra me një rezolucion shumë më të lartë se modeli origjinal PS4. Ai gjithashtu ka një levë të përditësuar me veçori si një tastierë me prekje në qendër të quajtur "DualShock 4".

Ofertat më të mira për aksesorët dhe pajisjet më të fundit të teknologjisë në internet

Për disa njerëz, mënyra më e mirë për të blerë pajisje elektronike në internet është të kërkoni oferta. Ofertat në dyqanet elektronike online janë gjithmonë të disponueshme. Mund t'i gjeni në faqet e internetit si Groupon dhe Living Social, ku mund të përfitoni zbritje në televizorë, laptopë dhe madje edhe pajisje shtëpiake inteligjente.

Sidoqoftë, nëse dëshironi një përzgjedhje më të mirë të produkteve dhe çmimeve, atëherë duhet të përdorni Amazon ose eBay. Këto dy faqe kanë gjithçka, nga televizorët tek tabletët, dhe ofrojnë një larmi të madhe markash, si dhe opsione çmimesh.

Si të blini në mënyrë të sigurt në internet

Për të blerë produkte teknologjike në mënyrë të sigurt në internet, ndiqni këto këshilla:

1. Kontrolloni reputacionin e shitësit dhe lexoni mendimet e blerësve të tjerë.
2. Sigurohuni që faqja e internetit të jetë e sigurt dhe të ketë një certifikatë SSL.
3. Përdorni një lidhje të sigurt dhe shmangni blerjet në rrjetet publike Wi-Fi.
4. Mos ndani informacione personale ose financiare përmes emaileve ose mesazheve.
5. Krahasoni çmimet dhe shmangni marrëveshjet shumë të mira për të qenë të vërteta.
6. Përdorni mënyra të sigurta pagese, të tilla si kartat e kreditit ose shërbimet e pagesave në internet.
7. Mbani shënime për blerjet tuaja dhe mbani emailin e konfirmimit të blerjes.
8. Kontrolloni politikën e kthimit dhe garancitë e produktit përpara se të blini.
9. Mbani të përditësuar softuerin tuaj të sigurisë dhe skanoni pajisjen tuaj pas blerjes në internet.

Cilat janë dyqanet më të mira në internet për të blerë teknologji?

Ka shumë dyqane online që shesin teknologji, por disa nga më të mirat janë:

1. Amazon: Është një nga dyqanet më të mëdha online dhe ofron një përzgjedhje të gjerë produktesh teknologjike nga marka të ndryshme.
2. Best Buy: Ky dyqan i specializuar teknologjie ofron një gamë të gjerë produktesh, nga PC-të te televizorët dhe pajisjet inteligjente.
3. Newegg: Ky dyqan online fokusohet në kompjuter, elektronikë dhe produkte të lojërave, dhe ka çmime konkurruese dhe transport falas për shumë produkte.
4. B&H Photo Video: Është një dyqan online i specializuar në fotografi dhe video, por ka gjithashtu një përzgjedhje të gjerë produktesh teknologjike, duke përfshirë PC, tablet dhe smartfonë.
5. Micro Center: Është një dyqan online i specializuar në produktet teknologjike, nga komponentët e PC deri te sistemet e argëtimit në shtëpi.
6. Apple Store: Nëse jeni duke kërkuar për produkte Apple, dyqani zyrtar online i markës është një opsion i mirë për të blerë produkte si iPhone, iPad, MacBook dhe aksesorë.

Mos harroni gjithmonë të kontrolloni reputacionin e shitësit dhe të lexoni mendimet e blerësve të tjerë përpara se të bëni një blerje.

Përfundim

Zbuloni se si të përfitoni sa më shumë para kur blini teknologji. Përfundimi i këtij artikulli do të ofrojë disa këshilla se si mund të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e blerjeve teknologjike, duke siguruar që po merrni vlerën më të mirë të mundshme për paratë tuaja.

Këshillat e mëposhtme do t'ju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga blerja juaj e ardhshme e teknologjisë:

-Kërkoni dhe bëni një listë përpara se të bëni pazar. Ju mund të gjeni shumë komente, artikuj dhe video në internet nga ekspertë të fushës.

-Përpiquni të shihni sa më shumë produkte personalisht përpara se t'i blini ato në internet. Kjo do t'ju ndihmojë të dini nëse e dëshironi vërtet apo jo.

-Blini nga dyqanet që ofrojnë një garanci për përputhjen e çmimit ose politika të tjera kthimi për t'u siguruar që nëse diçka prishet ose nuk funksionon për ju, mund të bëhet diçka për të pa asnjë sherr nga ana juaj.

-Blini produkte të rinovuara nëse është e mundur; Zakonisht është një mënyrë e mirë për të kursyer para dhe për të marrë ende artikuj me cilësi të lartë.

Bashkohuni me buletinin

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Shporta