Si të hiqni filigranin InShot

Altoparlant inteligjent Echo Dot

InShot shton një etiketë të emrit të aplikacionit të mbivendosur në video ose foto të modifikuara në aplikacion. Për fat të mirë është e mundur hiqni filigranin inshot, dhe atë pa pasur nevojë të abonoheni në versionin me pagesë të shërbimit. Vetëm shikoni disa sekonda reklama.

Në tutorialin e mëposhtëm, mësoni se si të hiqni filigranin InShot falas. Prandaj, videot e edituara në platformë mund t'i përdorni në rrjete të tjera sociale pa emrin e aplikacionit mbi krijimet tuaja.

  1. Hapni aplikacionin InShot në Android ose iPhone (iOS);
  2. Në ekranin bazë, trokitni lehtë mbi "Video" ose "Foto". Mund të jetë e nevojshme të lëshoni lejet e aksesit të aplikacionit në galerinë e celularit;
  3. Gjeni videon për të hequr filigranin dhe trokitni lehtë mbi butonin e gjelbër në këndin e poshtëm djathtas;
  4. Prekni në ikonën "X", pikërisht mbi filigranin InShot;
  5. Zgjidhni opsionin "Tërheqje Falas";
  6. Pas 30 sekondash reklamimi, prekni "Shpërblimi i dhënë" në këndin e sipërm majtas;
  7. Bëni modifikimet që dëshironi. Pastaj trokitni lehtë mbi butonin e ndarjes në këndin e sipërm djathtas;
  8. Vendosni cilësinë e videos dhe klikoni "Ruaj".
Si të hiqni filigranin InShot: shikoni një reklamë për të hequr filigranin (Pamja e ekranit: Caio Carvalho)

Dhe së shpejti. Aplikacioni do ta ruajë videon në galerinë e telefonit tuaj pa filigranin InShot.

A mund të vendos ujëra të shumta video në të njëjtën kohë?

Jo. Heqja e filigranëve të InShot lejohet vetëm në një video në të njëjtën kohë. Kjo do të thotë, do t'ju duhet të përsërisni tutorialin për çdo skedar nga i cili dëshironi të hiqni etiketën e mbivendosur.

Sa kushton InShot Pro?

InShot Pro ofrohet në versionet 19,90 € (abonim mujor), 64,90 € (plani vjetor) dhe 194,90 € (blerje një herë). Kjo është një alternativë nëse nuk dëshironi të shihni një reklamë sa herë që vendosni ujëra në videot InShot. Vlerat u konsultuan në maj 2022.

A ju pëlqeu ky artikull?

Fusni adresën tuaj të emailit në TecnoBreak për të marrë përditësime ditore me të rejat më të fundit nga bota e teknologjisë.

Tommy Banks
Ne do të jemi të lumtur të dëgjojmë atë që mendoni

lini një përgjigje

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta