Kufje kompjuteri, kufje kompjuteri USB / 3,5 mm me kontroll inline për anulimin e zhurmës së mikrofonit Kufje me peshë të lehtë Kufje biznesi për Skype, Zoom, telefon

$23,99

Kategori: tag:

【Bisedë Crystal Clear】Mikrofoni i integruar me një drejtim me dizajn rrotullues ju ndihmon të çliroheni nga ndërhyrjet në drejtime të tjera për biseda të qarta dhe komanda zanore; E përkryer për biseda në Skype, thirrje konferencash, qendra telefonike, uebinarë, etj.
【Kontroll shumëfunksional në internet】 Karta e integruar e zërit premium ndihmon në uljen e zhurmës dhe optimizimin e cilësisë së zërit; Dizajni unik i kontrollit në internet 2 në 1, mund të përdorni kufjet me tela në telefonin tuaj celular ose PC; Kabllo audio me fole 3,5 mm ose kabllo USB, ideale për mënyrën se si punoni.
【Përvoja e përmirësuar e veshjes】Shkuma e butë me memorie proteinike dhe shiriti i fortë i mbushur për kokë ju japin një përvojë tepër të rehatshme të veshjes; Shiriti i rregullueshëm i kokës ju ndihmon të gjeni përshtatjen e rehatshme dhe e bën të lehtë përshtatjen me çdo formë koke.
【Përputhshmëri e gjerë dhe mikrofoni fleksibël】 Shijoni komoditetin e kufjeve USB që funksionojnë me aplikacionet e zakonshme të bisedës si Windows 2000/7/8/10/XP/Vista, Mac OS X, iOS, Android, Tablet PC; Mikrofoni me rrotullim 270° është gjithashtu i rregullueshëm për të marrë zërin tuaj me zë të lartë dhe të qartë.
【Qëndrueshmëri e përmirësuar】Sipas reagimeve të prishura të shiritit të kokës së versionit të vjetër nga klientët tanë, ne përmirësuam forcën e materialit me një material të ri për të rritur jetëgjatësinë e shërbimit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Kufje për PC, USB / 3,5 mm kufje për PC me kontroll në linjë kufje për anulimin e zhurmës së mikrofonit Kufje biznesi për Skype, Zoom, Telefon”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje kompjuteri, kufje kompjuteri USB / 3,5 mm me kontroll inline për anulimin e zhurmës së mikrofonit Kufje me peshë të lehtë Kufje biznesi për Skype, Zoom, telefon
Kufje kompjuteri, kufje kompjuteri USB / 3,5 mm me kontroll inline për anulimin e zhurmës së mikrofonit Kufje me peshë të lehtë Kufje biznesi për Skype, Zoom, telefon

$23,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta