Maus pa tel i ringarkueshëm, mini-maus i heshtur optik me klikim famëkeq, ultra i hollë 1600 dpi për laptop, PC, laptop, PC, Macbook (Argjend i lehtë)

$12,99

Kategori: tag:

Maus me valë të ringarkueshme: Bateria e integruar polimer litium, pasi të ngarkohet zgjat 2000 orë, e lehtë për t'u karikuar përmes kabllit mikro USB (rreth 2 orë deri në karikim të plotë), mos përdorni më bateritë tradicionale AA. Mausi do të hyjë në modalitetin "Fjetje" automatikisht pas 3 minuta pasiviteti, mos u shqetësoni se mausi me valë po mbaron.
Transmetues i të dhënave me valë 2,4 GHz: Një përvojë më e sigurt dhe më e saktë se një maus tradicional USB me një distancë pune deri në 10 metra. Ky maus optik me valë nuk ka nevojë për ndonjë softuer për t'u instaluar. Mund të përdoret si një maus lojrash me valë, 3 çelësa DPI (1000, 1200, 1600) për të ndryshuar shpejtësinë e mausit lirshëm, mund të aplikohen për të gjitha llojet e lojërave.
Dizajn jashtëzakonisht i hollë dhe ergonomik: Krahasuar me produkte të ngjashme në treg, mausi ynë i laptopit me valë është shumë më i lehtë dhe më i hollë. Mund të ruhet lehtësisht në çantën tuaj të laptopit, i përsosur për udhëtime. Dizajni dhe stili i tij ergonomik Dizajni i thjeshtë i ofron dorës tuaj maksimale mbështetje për rehati afatgjatë Shënim: Nano-marrësi ruhet brenda pjesës së pasme të miut.
Klikim i heshtur: Dizajni i heshtur me sensor të avancuar ofron klikime të heshtura, të përsosura për vende publike si bibliotekat, dhomat e gjumit, zyrat dhe çdo rast tjetër ku nuk doni të shqetësoni të tjerët, si për shembull të luani lojëra në shtëpi natën vonë.
Përputhshmëri e gjerë: E përputhshme me Windows 10/8/7/XP/Me/2000/Vista dhe Mac OS. Mund ta përdorni këtë maus me valë për laptopë, tablet, desktop dhe MacBook.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mausi famëkeq, i heshtur, i rikarikueshëm pa tel, i heshtur, mini optik, mini optik, ultra i hollë 1600 dpi për laptop, PC, laptop, PC, Macbook (Argjend i lehtë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Maus pa tel i ringarkueshëm, mini-maus i heshtur optik me klikim famëkeq, ultra i hollë 1600 dpi për laptop, PC, laptop, PC, Macbook (Argjend i lehtë)
Maus pa tel i ringarkueshëm, mini-maus i heshtur optik me klikim famëkeq, ultra i hollë 1600 dpi për laptop, PC, laptop, PC, Macbook (Argjend i lehtë)

$12,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta