Disqet e jashtme solide, SSD e jashtme 2TB, Hard disk i jashtëm USB 3.1 Type C, 2000 GB, i pajtueshëm me PC, laptop dhe Mac (2TB, i zi)

$47,81

Kategori: tag:

【Katë metalike cilësore dhe performancë të shkëlqyeshme】 Ky hard disk është rezistent ndaj goditjeve dhe kundër rënies. Mbulesa cilësore e aliazhit të aluminit ofron shpërndarje të madhe të nxehtësisë për qëndrueshmëri dhe siguri.
【Plue dhe luaj】, thjesht futeni, mund ta përdorni këtë hard disk të jashtëm drejtpërdrejt pa instaluar softuer!
【Përputhshmëria Superiore】Përputhshmëria e fortë e bën atë të funksionojë me 99% të sistemeve të PC, duke përfshirë Microsoft Windows 10/ Windows 8.1/ Windows 8/ Windows 7/Android dhe më shumë.
【High Speed ​​USB 3.1/Type C Hard Disk i Jashtëm】Me transmetim super të lartë. 5 herë më shpejt se zakonisht hard disku kur lexoni dhe më shumë se 1 herë më shpejt kur shkruani, sigurisht që do të rrisë shumë efikasitetin tuaj të punës!
【Çfarë merrni】1 x Disk i jashtëm në gjendje të ngurtë, 1 x kabllo USB 3.1, 3 vjet garanci.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disqet e jashtme solide, SSD e jashtme 2TB, Hard disk i jashtëm USB 3.1 Type C, 2000 GB, i pajtueshëm me PC, laptop dhe Mac (2TB, i zi)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Disqet e jashtme solide, SSD e jashtme 2TB, Hard disk i jashtëm USB 3.1 Type C, 2000 GB, i pajtueshëm me PC, laptop dhe Mac (2TB, i zi)
Disqet e jashtme solide, SSD e jashtme 2TB, Hard disk i jashtëm USB 3.1 Type C, 2000 GB, i pajtueshëm me PC, laptop dhe Mac (2TB, i zi)

$47,81

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta