Çanta e kamerës DSLR dhe aksesorëve Amazon Basics - E madhe, e zezë

Mban 1 aparat fotografik SLR dhe deri në 3 lente
Me ndarje për iPad mini, Google Nexus 7 ose Amazon Kindle Fire
E brendshme e mbushur dhe e personalizueshme
Me rripa për trekëmbësh dhe aksesorë të tjerë të rëndë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bazat e Amazon – Çanta e kamerës dhe aksesorëve DSLR (e madhe), e zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çanta e kamerës DSLR dhe aksesorëve Amazon Basics - E madhe, e zezë
Çanta e kamerës DSLR dhe aksesorëve Amazon Basics - E madhe, e zezë

$27,19

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta