Çanta BAIGIO për kamera DSLR Lente dhe aksesorë Çanta supësh Çanta Messenger Çanta shpine për burra për kamera profesionale fotografike (e zezë)

【Material】— E bërë nga materiali poliestër i qëndrueshëm, me një shkallë të caktuar rezistence ndaj ujit, duke siguruar mbrojtje të shkëlqyer për kamerën DSLR me lente. E pajisur me dorezë mbajtëse të përforcuar të mbushur.
【Dimensioni】— 8” x 5” x 7”, Madhësia e brendshme: 7” x 4” x 6”; Përshtatet me 1 kamera + 1 lente rezervë + celular + filtër + kartë SD.
【Kapaciteti】— Xhepa të shumtë aksesorë për të organizuar bateri shtesë, karta memorie, kabllo, kapak lente ose pajisje të tjera të vogla.
【I papërshkueshëm nga goditjet】— Ndarja e kamerës është e mbushur plotësisht me mbushje të dendur shkumë me qeliza të mbyllura për të mbrojtur kamerat dhe aksesorët e vlefshëm.
【Rrip i ndashëm i shpatullave】— Rrip shpatullash i rregullueshëm rezistent ndaj goditjeve dhe me frymëmarrje, është i rehatshëm dhe mund të rregullohet sipas lartësisë suaj. Mund të përdoret edhe si çantë dore.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë BAIGIO për kamerat DSLR Lente dhe aksesorë Çanta shpine Messenger Çanta shpine për burra Profesionale për kamera fotografike (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çanta BAIGIO për kamera DSLR Lente dhe aksesorë Çanta supësh Çanta Messenger Çanta shpine për burra për kamera profesionale fotografike (e zezë)
Çanta BAIGIO për kamera DSLR Lente dhe aksesorë Çanta supësh Çanta Messenger Çanta shpine për burra për kamera profesionale fotografike (e zezë)

$24,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta