Çanta profesionale DURAGADGET kafe me ndarje e përputhshme me projektorin Excelvan YG300 / Sony MP-CD1

$22,99

Kategori: tag:

Çantë fantastike prej lëkure sintetike kafe për të ruajtur dhe transportuar kamerën dhe aksesorët tuaj.
Përfshin ndarësin e brendshëm të lëvizshëm, rripin dhe dy xhepa të jashtëm.
Përmasat e jashtme: 220 x 255 x 130 mm.
Përmasat e brendshme: 180 x 205 x 110 mm.
Materiale me cilësi të lartë për të parandaluar dëmtimin e pajisjeve tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë profesionale DURAGADGET kafe me ndarje të përputhshme me projektorin Excelvan YG300 / Sony MP-CD1”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çanta profesionale DURAGADGET kafe me ndarje e përputhshme me projektorin Excelvan YG300 / Sony MP-CD1
Çanta profesionale DURAGADGET kafe me ndarje e përputhshme me projektorin Excelvan YG300 / Sony MP-CD1

$22,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta