DURAGADGET çantë e zezë profesionale e mbushur me ndarje për kufjet Sony MDR-XB950B1B

$21,99

Kategori: tag:

Çantë fantastike e mbushur për të ruajtur dhe transportuar kamerën dhe aksesorët tuaj.
Përfshin 4 ndarëse të brendshme të lëvizshme, dorezë, këllëf shtesë dhe 3 xhepa të brendshëm.
Me bazë gome EVA solide dhe rezistente.
Dimensionet e brendshme: 215 x 155 x 80 mm
Materiale me cilësi të lartë për të parandaluar dëmtimin e pajisjeve tuaja.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë profesionale të zeza DURAGADGET me mbushje me ndarje për kufje Sony MDR-XB950B1B”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

DURAGADGET çantë e zezë profesionale e mbushur me ndarje për kufjet Sony MDR-XB950B1B
DURAGADGET çantë e zezë profesionale e mbushur me ndarje për kufjet Sony MDR-XB950B1B

$21,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta