Çanta video XXL Bodyguard Çanta e madhe fotografike Jupiter për çanta të mëdha fotografike dhe videokamere me ndarje të brendshme të ndryshueshme për 5 ndarje

PËR PAJISJET PROFESIONALE PËR FOTOGRAFI OSE KAMERA VIDEO, truproja e Jupiter XXL është vendi i duhur për ta ruajtur dhe mbajtur. Ndarja kryesore e gjerë mund të hapet shpejt duke përdorur një dorezë. Me 5 jastëkë ndarës, të cilat mund t'i fiksoni sipas dëshirës, ​​mund të konfiguroni ndarjen e brendshme të çantës fotografike xxl sipas dëshirës me 5 ndarje për strehimin e kamerës dhe lentet
SHUMË DHOME PËR KAMERA TË MËDHA Pavarësisht se çfarë aparati keni, aksesorët më të vegjël kanë vend në 3 xhepat e jashtëm të mëdhenj. Lentet deri në 21 cm të gjata mund të barten drejt në çantë. Madhësia e brendshme: 32x17x21 cm LxWxH Madhësia e jashtme: 39x22x23 cm
KUALITET I LARTË çanta e kamerës XXL është e përpunuar pastër, ka zinxhirë të lëmuar dhe këmbë të forta. Ai i mban pajisjet e tij milje larg.
MBROJTJE E SIGURTË Emri i thotë të gjitha - çanta fotografike e truprojës xxl mbron pajisjen me mbushje të trashë dhe material të papërshkueshëm nga uji
I PËRSHTATSHËM për mbajtje me dorezë ose rrip supe. Rripi i fortë prej najloni mund të zgjatet lehtësisht deri në 130 cm. Mbështetja e shpatullave prej gome që nuk rrëshqet siguron një mbajtje të sigurt në çantë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Çantë video për truproja XXL Large Jupiter Fotot për Kamera dhe Video Çanta e madhe me ndarje të brendshme të ndryshueshme për 5 ndarje”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Çanta video XXL Bodyguard Çanta e madhe fotografike Jupiter për çanta të mëdha fotografike dhe videokamere me ndarje të brendshme të ndryshueshme për 5 ndarje
Çanta video XXL Bodyguard Çanta e madhe fotografike Jupiter për çanta të mëdha fotografike dhe videokamere me ndarje të brendshme të ndryshueshme për 5 ndarje

$49,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta