Ofertat e teknologjisë

【2 Paketë】 Përshtatës Lightning me Jack 3,5mm MFI Adapter i certifikuar i kufjeve AUX Audio i kabllove ndarës i pajtueshëm me iPhone 13 për të gjitha sistemet iOS

$9,99

Kategori: tag:

【Certifikuar nga Apple MFi】: Përshtatësi Lightning në 3,5 mm plotëson kërkesat e certifikimit të Apple MFi. Certifikimi i Apple MFi dhe kontrollet rigoroze të cilësisë sigurojnë një lidhje të plotë dhe të sigurt me pajisjet tuaja Apple.
【Lista e përputhshmërisë】: Konvertuesi i kufjeve Lightning 3,5 mm, i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve Apple: iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max/ 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8/8 Plus / 7/7 Plus, iPod touch gjenerata e 6-të, iPad Mini / iPad Air / iPad Pro.
【Mbani funksionalitetin】: Me këtë përshtatës të konvertuesit të Lightning Dongle, kufjet/kufjet/kufjet tuaja mund të kontrollojnë volumin, të kapërcejnë muzikën (kthim/vazhdim/pauzë), të përdorin Siri si zakonisht. Garantohet të funksionojë pa probleme dhe pa mesazhe gabimi.
【Sigurimi i Cilësisë së Lartë】: Dizajni special për lehtësimin e tendosjes, mund të përballojë më shumë se 15000 kthesa në teste të rrepta laboratorike. Strehimi premium prej alumini e bën kabllon më të qëndrueshëm. Kabllo me cilësi të lartë për qëndrueshmëri dhe pa ngatërrim.
【Super Sound】: Përshtatës i kufjeve Lightning në 3,5 mm, shpejtësia e kampionimit deri në 48 kHz dhe filtri i zhurmës. Ofron tingull të qartë pa ndërprerje.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “【Paketë 2】 Përshtatës Rrufeja në fole 3,5 mm Përshtatës i certifikuar i kufjeve për iPhone AUX Ndarës i kabllove audio të pajtueshme me iPhone 13 për të gjitha sistemet iOS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

【2 Paketë】 Përshtatës Lightning me Jack 3,5mm MFI Adapter i certifikuar i kufjeve AUX Audio i kabllove ndarës i pajtueshëm me iPhone 13 për të gjitha sistemet iOS
【2 Paketë】 Përshtatës Lightning me Jack 3,5mm MFI Adapter i certifikuar i kufjeve AUX Audio i kabllove ndarës i pajtueshëm me iPhone 13 për të gjitha sistemet iOS

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta