Ofertat e teknologjisë

【Certifikuar nga Apple MFi】 Përshtatës i kufjeve Lightning në Jack 3,5 mm për iPhone, përshtatës i konvertuesit të kabllove ndarëse audio AUX i pajtueshëm për iPhone 12/12 Pro Max/11/SE/XS/XR/X/8/7

$6,99

Kategori: tag:

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “【Apple MFi Certified】 Përshtatës i kufjeve Lightning me Jack 3,5 mm për iPhone, Përshtatës i konvertuesit të kabllove të ndarësit audio AUX i pajtueshëm për iPhone 12/12 Pro Max/11/SE/XS/XR /X/8/7”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

【Certifikuar nga Apple MFi】 Përshtatës i kufjeve Lightning në Jack 3,5 mm për iPhone, përshtatës i konvertuesit të kabllove ndarëse audio AUX i pajtueshëm për iPhone 12/12 Pro Max/11/SE/XS/XR/X/8/7
【Certifikuar nga Apple MFi】 Përshtatës i kufjeve Lightning në Jack 3,5 mm për iPhone, përshtatës i konvertuesit të kabllove ndarëse audio AUX i pajtueshëm për iPhone 12/12 Pro Max/11/SE/XS/XR/X/8/7

$6,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta