【I ri】 TP-Link UE306 - Përshtatës USB 3.0 në Gigabit Ethernet 10/100/1000, dizajn i palosshëm, Plug & Play, i pajtueshëm me Nintendo Switch, Windows, Linux

KABLLI RRJETOR USB 3.0 NË RJ45- Ju lejon të shtoni një prizë rj45 në kompjuterin tuaj ose të zëvendësoni një prizë të prishur ethernet; Me rrjetin me tela që mund të shfletojë internetin me shpejtësinë më të shpejtë dhe më të qëndrueshme
PLUG & PLAY – E përputhshme me Nintendo Switch (ndryshe nga UE300), Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS dhe MacOS. *Shënim: Driver për MacOS X kërkohet dhe mund të shkarkohet nga faqja zyrtare e Tplink
DIZAJN KOMPAKT – Shijoni dizajnin e palosshëm dhe të lëvizshëm për ultrabook tuaj ku mund ta merrni me vete kudo që dëshironi
KOMPATIBLE ME NINTENDO SWITCH – Shijoni dhe luani me miqtë tuaj plus shkarkoni shpejt duke lidhur Nintendo Switch dhe duke shtuar një lidhje Gigabit Ethernet
SISTEMI OPERATIV KOMPATIBLE – Nintendo Switch, Windows 11/10/8.1/8/7, Linux OS

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “【I ri】 TP-Link UE306 -USB 3.0 në Gigabit Ethernet 10/100/1000 Adapter, Dizajn i palosshëm, Plug & Play, I pajtueshëm me Nintendo Switch, Windows, Linux”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

【I ri】 TP-Link UE306 - Përshtatës USB 3.0 në Gigabit Ethernet 10/100/1000, dizajn i palosshëm, Plug & Play, i pajtueshëm me Nintendo Switch, Windows, Linux
【I ri】 TP-Link UE306 - Përshtatës USB 3.0 në Gigabit Ethernet 10/100/1000, dizajn i palosshëm, Plug & Play, i pajtueshëm me Nintendo Switch, Windows, Linux

$13,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta