10 copë Nxjerrës i kartave SIM, Mini hapës gjilpërash prej çeliku inoks, kunjat e nxjerrjes, hapës gjilpërash i pajtueshëm me të gjithë iPhone, Android, HTC, telefonat inteligjentë Samsung

【Materiali me cilësi të lartë】Bërë nga çelik inox, material i lehtë dhe i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u përkulur, jetë e gjatë shërbimi.
【I pajtueshëm】 Hapësi i gjilpërave i pajtueshëm me të gjithë telefonat inteligjentë të iPhone, Android, HTC, Samsung Galaxy.
【Përmbajtja e paketës】Një paketë përmban 10 kunja për heqjen e kartave, të cilat mund t'i zëvendësoni lehtësisht.
【E lehtë për t'u përdorur】Me këtë Pin për nxjerrjen e kartës SIM, mund ta hapni, hiqni dhe nxirrni me lehtësi sirtarin e kartës SIM.
【Shërbimi pas shitjes】 Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do ta zgjidhim problemin për ju brenda 12 orëve.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Nxjerrës i kartave SIM 10 copë, Mini hapës i kunjave prej çeliku të pandryshkshëm, kunjat e nxjerrjes, hapës i kunjave të pajtueshme me të gjithë iPhone, Android, HTC, telefonat inteligjentë Samsung”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

10 copë Nxjerrës i kartave SIM, Mini hapës gjilpërash prej çeliku inoks, kunjat e nxjerrjes, hapës gjilpërash i pajtueshëm me të gjithë iPhone, Android, HTC, telefonat inteligjentë Samsung
10 copë Nxjerrës i kartave SIM, Mini hapës gjilpërash prej çeliku inoks, kunjat e nxjerrjes, hapës gjilpërash i pajtueshëm me të gjithë iPhone, Android, HTC, telefonat inteligjentë Samsung

$3,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta