Përshtatës WiFi 1200 Mbps, përshtatës WiFi USB me dy breza (5.8G/867Mbps+2.4G/300Mbps) me dok USB 3.0, kabllo zgjatimi të dyfishtë dhe antena me fitim të lartë 5dBi për PC

【Shpejtësia përfundimtare Wi-Fi】: Mund të merrni shpejtësi 867 Mbps me valë në brezin WiFi 5 GHz ose shpejtësi 300 Mbps në brezin WiFi 2,4 GHz, i shkëlqyeshëm për transmetimin e videove në internet 4K, lojëra, muzikë me cilësi të lartë dhe Facebook duke përdorur këtë USB WiFi me dy breza përshtatës.
Përputhshmëri e gjerë: Punon me çdo ruter WiFi dhe mund të përmirësoni kompjuterin, laptopin ose Mac-in tuaj për të punuar me ruterin më të fundit AC WiFi për shpejtësi më të shpejtë dhe diapazon të zgjeruar.
【Zbatimi fleksibël】: Djep USB 3.0 me kabllo zgjatuese 0,6 m, lidhni portat USB të kompjuterit tuaj dhe vendoseni këtë përshtatës të rrjetit me valë USB në një vend me sinjal optimal Wi-Fi; Ju gjithashtu mund ta lidhni këtë përshtatës WiFi direkt me portën USB të kompjuterit tuaj.
Funksioni AP: Krijoni një pikë aksesi të shpejtë me funksionin Soft AP nëse kompjuteri juaj është nën një lidhje interneti me tela. Më pas sinjali me valë mund të ndahet me çdo pajisje tjetër me valë.
Plug and Play: Lehtë për të instaluar drejtuesin me CD-në e konfigurimit të përfshirë, më pas thjesht futni përshtatësin USB WiFi me valë në pajisjen tuaj pasi disku të jetë instaluar siç duhet.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Përshtatës WiFi 1200 Mbps, përshtatës WiFi USB me dy breza (5.8G/867Mbps+2.4G/300Mbps) me bazë USB 3.0, kabllo zgjatuese të dyfishtë dhe antena me fitim të lartë 5dBi për PC”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Përshtatës WiFi 1200 Mbps, përshtatës WiFi USB me dy breza (5.8G/867Mbps+2.4G/300Mbps) me dok USB 3.0, kabllo zgjatimi të dyfishtë dhe antena me fitim të lartë 5dBi për PC
Përshtatës WiFi 1200 Mbps, përshtatës WiFi USB me dy breza (5.8G/867Mbps+2.4G/300Mbps) me dok USB 3.0, kabllo zgjatimi të dyfishtë dhe antena me fitim të lartë 5dBi për PC

$18,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta