16 GB USB 2.0 Flash Drive 10 copë Stilolapsi byzylyk Kepmem memorie flash me paketë me shumë paketë Ruajtje e jashtme e të dhënave, shumëngjyrësh

$41,44

Kategori: tag:

【10 copë, Kapaciteti total 160 GB】Përfshin një paketë me 10 flash disqe shumëngjyrësh 2.0 GB USB 16 në dizajn silikoni me rrip dore, kapacitet total 160 GB. Disqet flash me byzylyk me ngjyra të ndryshme mund t'ju ndihmojnë të ruani dhe dalloni skedarë të ndryshëm. Një ngjyrë për një person. Lehtë për t'u identifikuar. Shërbimi i personalizuar i logos nga paketa 50. USB flash drive me rrip dore nga Kepmem, ruajtje elegant dhe dhuratë.
【Kurseni kohë për të ngarkuar skedarë në email】 Lidhni dhe luani, nuk kërkohet instalimi i shoferit. Mbani skedarët tuaj të sigurt, regjistroni kujtimet e kohës tuaj. Flash drive portativ 16 GB është i përshtatshëm për ruajtjen, transferimin dhe ndarjen e të dhënave dixhitale për punë, shkollë, biznes, përdorim të përditshëm ose udhëtim. Të tilla si muzikë, foto, dokumente personale dhe personale, filma, imazhe, libra, programe, prezantime, dizajne, etj.
【Liria e përdorimit dhe ruajtjes së vlefshme】Disku i stilolapsit me shirit dore 16 Giga mund të përdoret në PC, TV, altoparlantë, PC, laptopë, audio makinash dhe pajisje të tjera USB. Mbështet Windows 7/8/10, Windows Vista, Windows 2000, Mac OS X, Linux, etj. Ruani të dhëna nga MP3, MP4, RMVB, EXCEL, WORD, PDF, imazhe dhe skedarë të tjerë. E përputhshme me USB 2.0, USB 1.1 prapa.
【Dizajni portativ i rripit të dorës prej gome, siguri dhe transport i lehtë】Disku USB i vogël dhe i lehtë portativ. Pendrive me dizajn rrethore byzylyk silikoni. Fsheh dhe mbron mirë lidhësin USB. Lidhni dy koka, më pas bëhet një byzylyk USB. Ndjenja e prekjes së qetë. Përmasa të vogla, mbani botën tuaj dixhitale në xhepin tuaj, merrni të dhënat tuaja kudo.
【Aplikacion】 Përdoret gjerësisht në shkolla, kolegje, universitete, tregti, arsim, qeveri, agjenci, industri mediatike, inxhinieri, kujdes shëndetësor, ndërtim, CPA, avokatë, fotografi dhe përdorime të tjera. Dhuratë e mirë për ruajtjen e të dhënave. Të njohura si Ditëlindja, Dita e Mësuesit, Dita e Fëmijëve, Dita e Krishtlindjeve, Dita e Vitit të Ri, Dasma, Festa, Takimi i kompanisë, Dhurata promovuese, Ekspozita, Dhurata e diplomimit.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disqet flash USB 16 2.0 GB me stilolaps 10 copë, Kepmem Silicon Flash Memory Multipack Storage të dhënash të jashtme, shumëngjyrësh”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

16 GB USB 2.0 Flash Drive 10 copë Stilolapsi byzylyk Kepmem memorie flash me paketë me shumë paketë Ruajtje e jashtme e të dhënave, shumëngjyrësh
16 GB USB 2.0 Flash Drive 10 copë Stilolapsi byzylyk Kepmem memorie flash me paketë me shumë paketë Ruajtje e jashtme e të dhënave, shumëngjyrësh

$41,44

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta