Ora inteligjente 2G Lokatori GPS për djemtë dhe vajzat dhe zëri i thirrjeve në dy drejtime, biseda zanore, butoni SOS, i papërshkueshëm nga uji, kamera, lojëra - ELARI FixiTime Lite (E zezë)

【Siguria dhe qetësia e mendjes】 Monitoroni vendndodhjen e fëmijës, vendosni zona të sigurta dhe përdorni monitorin e zërit në distancë me aplikacionin falas të kontrolluar nga prindërit. Merr alarm nëse ora hiqet nga dora ose fëmija përdor butonin SOS
【Komunikim i lehtë】Kani thirrje audio me dy drejtime, shkëmbeni mesazhe zanore ose emoji. Kufizoni kontaktet tek ata të autorizuar përmes aplikacionit për të shmangur komunikimet e padëshiruara
【E lehtë për t'u përdorur dhe e rehatshme】 Ora celulare për fëmijë përmban kamerë të integruar, rrip ergonomik dhe rezistencë ndaj ujit IP67 për rehati dhe lojë matematikore për argëtim
【Karakteristika të tjera】 Modaliteti i klasës, orë me zile, hapamatës, rripa të zëvendësueshëm, gatishmëri deri në 3 ditë, aplikacion shumëgjuhësh pa pagesë me Android i pajtueshëm me iOS ELARI SafeFamily, aftësi për të shtuar përdorues të tjerë të orës inteligjente ELARI në listën e miqve
【Mbështetje】GPS Tracker mbështet kartën nano SIM (nuk përfshihet) dhe rrjetin 2G. Ne ju sugjerojmë të kontrolloni mbulimin 2G në zonën tuaj. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni përmes emailit support@elari.net ose përmes bisedës në Amazon

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “2G Smart Watch Boy and Girl GPS Locator dhe Audio për thirrjet dykahëshe, Bisedë zanore, Buton SOS, I papërshkueshëm nga uji, Kamera, Lojëra – ELARI FixiTime Lite (E zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Ora inteligjente 2G Lokatori GPS për djemtë dhe vajzat dhe zëri i thirrjeve në dy drejtime, biseda zanore, butoni SOS, i papërshkueshëm nga uji, kamera, lojëra - ELARI FixiTime Lite (E zezë)
Ora inteligjente 2G Lokatori GPS për djemtë dhe vajzat dhe zëri i thirrjeve në dy drejtime, biseda zanore, butoni SOS, i papërshkueshëm nga uji, kamera, lojëra - ELARI FixiTime Lite (E zezë)

$45,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta