Byzylyk inteligjent i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.7 inç 4G+64G 13MP+8MP Kamera e dyfishtë 1600Mah Android 10 Orë inteligjente Modalitete të shumta sportive

[Konfigurimi i fuqishëm i harduerit të orës inteligjente] Ekran IPS i plotë i rrumbullakët 1.7 inç, memorie e madhe 4 GB + 64 GB, procesor Helio P22 me tetë bërthama 1.5 GHz, Kamera e përparme 8 MP + Kamera anësore 13 MP, Bateri e madhe 1600 GHz XNUMXmAh
[Orë inteligjente profesionale e papërshkueshme nga uji IP68 50 m] Rogbid Brave Pro është një orë inteligjente 4G që në të vërtetë arrin IP68 50 m të papërshkueshme nga uji profesional në botë. Performanca e saj e shkëlqyer e papërshkueshme nga uji ka marrë certifikimin profesional IP68, përdorimi i orës është më i gjerë, më i sigurt dhe më i gjatë.
Orë inteligjente me modalitete shumë sportive: Rogbid Brave Pro ka nëntë mënyra të gjurmimit të lëvizjes, duke përfshirë ecjen, vrapimin, çiklizmin, basketbollin, badmintonin dhe madje edhe ecjen dhe jashtë rrugës, të cilat mund të regjistrohen në kohë reale, është miku juaj më i mirë gjatë aktiviteteve .
Ora inteligjente është menaxheri juaj personal i shëndetit: Ora inteligjente në kohë reale Rogbid Brave Pro mban automatikisht një rekord 24-orësh të rrahjeve të zemrës suaj. Dhe funksioni i alarmit të rrahjeve të zemrës, këto të dhëna do t'ju çojnë të bëni një jetë të shëndetshme.
Orë inteligjente shumëfunksionale: Zhbllokimi i ID-së me fytyrë, Thirrje 4G, SMS, Funksioni i sinkronizimit të muzikës, Harta, Moti, Alarmi, Shërbimet e Google Play, Regjistruesi i zërit, Kalendar, Kërkimi zanor, YouTube, Chrome, Kalkulatori, Hapometri, etj.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ryzylyk inteligjent i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, ekran i plotë i rrumbullakët 1.7 inç 4G+64G 13MP+8MP me kamera të dyfishtë 1600Mah Android 10 modalitete të shumta sportive”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Byzylyk inteligjent i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.7 inç 4G+64G 13MP+8MP Kamera e dyfishtë 1600Mah Android 10 Orë inteligjente Modalitete të shumta sportive
Byzylyk inteligjent i papërshkueshëm nga uji 4G Global IP68 50M, Ekran i plotë i rrumbullakët 1.7 inç 4G+64G 13MP+8MP Kamera e dyfishtë 1600Mah Android 10 Orë inteligjente Modalitete të shumta sportive

$1.054,08

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta