500 copë 32 GB USB Flash Drive të personalizuar me logon tuaj - USB 2.0 e kuqe

$2.355,00

Kategori: tag:

Printim falas! Transport falas! Cmimi me i mire!
Shërbimi grafik falas: dizajnerët tanë grafik dizajnojnë për ju. Thjesht paraqisni logon dhe merrni sugjerime falas!
Printimi i logos: Printim me ekran (ngjyrë), printim me jastëk (me ngjyra) dhe Laser
Zona e shënimit: 25 x 13 mm përpara, 25 x 13 mm prapa
13 vjet përvojë në industri. Kapacitet i madh zgjidhjeje për rastin real. Gjithmonë gati për ide reklamash. Nand flash chips për fazën e parë. Cilësi e klasit të parë me 1 vit garanci.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “500 copë 32 GB USB Flash Drive të personalizuar me logon tënde – USB 2.0 Red”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

500 copë 32 GB USB Flash Drive të personalizuar me logon tuaj - USB 2.0 e kuqe
500 copë 32 GB USB Flash Drive të personalizuar me logon tuaj - USB 2.0 e kuqe

$2.355,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta