64 GB memorie flash USB 3.0 KEXIN USB Flash stilolaps portativ Mini USB për PC PC Windows Mac OS

$14,99

Kategori: tag:

[Kapaciteti i madh]: 64 GB janë të mjaftueshme për të ruajtur më shumë se 2000 foto dhe 30 filma HD, si dhe të dhënat tuaja të punës ose studimit.
[Faster in speed]: Shpejtësia e transferimit të USB 3.0 është rreth 3 herë më e shpejtë se USB 2.0
[Dizajn portativ]: Vrima e madhe ju lejon ta vendosni (dhe ta hiqni) shumë lehtë në një unazë çelësi.
[Cilësi e lartë]: Çip origjinal i klasës A, është prej metali dhe plastike ABS, gjë që e bën atë shumë rezistent.
[1 vit Garanci]:1 vit nga data e blerjes: ne jemi gjithmonë këtu të gatshëm për të zgjidhur çdo problem

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Flash Drive USB 64 3.0 GB KEXIN Portable Mini USB Flash Drive për PC PC Windows Mac OS”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

64 GB memorie flash USB 3.0 KEXIN USB Flash stilolaps portativ Mini USB për PC PC Windows Mac OS
64 GB memorie flash USB 3.0 KEXIN USB Flash stilolaps portativ Mini USB për PC PC Windows Mac OS

$14,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta