USB Flash Drive 8 GB Pendrive 10 copë Disqe USB flash portative dhe praktike 8 GB Flash Drive USB 2.0 Blue Ruajtja e të dhënave USB Drive Dhuratë për fëmijë / djalë / vajzë nga FEBNISCTE

$28,89

Kategori: tag:

Përputhshmëria – Pendrive të jetë në përputhje me USB 2.0 dhe USB dhe të gjitha llojet e sistemeve operative (Windows 7, Windows 8, Windows 10, Vista, XP, 2000, ME, NT Linux dhe Mac OS, etj.)
Idealizmi – Ju lejon të veçoni muzikën, dokumentet, videot, fotot, filmat, prezantimet, manualet, softuerin. etj. Zgjedhje e mirë për dhurata ose reklama - lejon printimin e logove.
Dizajni i rrotullueshëm, kapëse metalike rrotulluese 360° mund të mbrojë lidhësin USB kur memoria USB nuk përdoret. Cikli i integruar thjeshton lidhjen me një fob çelësash
Veçori – Vargjet me ngjyra të ndryshme të bashkangjitura në çdo flash drive mund t'ju ndihmojnë të dalloni midis llojeve të ndryshme të skedarëve. I lehtë, i përshtatshëm për t'u kapur në zinxhirin e çelësit dhe i lehtë për t'u mbajtur
Besimi – Cilësia e qasjes. Disku flash mund të ofrojë ruajtje të sigurt dhe portative që mund t'i besoni. Ruani dhe shpërndajeni thjesht dhe me besueshmëri.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Disqet USB Flash 8 GB Pendrive 10 copë Disqet USB flash portative dhe praktike 8 GB USB 2.0 Blue ruajtja e të dhënave USB Drive Dhuratë për djalin / djalin / vajzën nga FEBNISCTE”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

USB Flash Drive 8 GB Pendrive 10 copë Disqe USB flash portative dhe praktike 8 GB Flash Drive USB 2.0 Blue Ruajtja e të dhënave USB Drive Dhuratë për fëmijë / djalë / vajzë nga FEBNISCTE
USB Flash Drive 8 GB Pendrive 10 copë Disqe USB flash portative dhe praktike 8 GB Flash Drive USB 2.0 Blue Ruajtja e të dhënave USB Drive Dhuratë për fëmijë / djalë / vajzë nga FEBNISCTE

$28,89

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta