Album fotografik Berfea 96 Pockets i pajtueshëm me FujiFilm Instax Mini 11 8 8+ 9 7s 25 50 90 Polaroid Snap/Zip/Z2300/PIC-300 Kamera e menjëhershme e filmit Kodak Mini Film 3 inç

E përputhshme me Fujifilm Instax Mini 11 9 8 90 8+ 7s 25 26 50s 70 Camera, Instax Share SP-1/SP-2 Mini Link Printer, E pajtueshme me Polaroid Snap/Snap Touch/PIC-300/ZIP Printer, Printer HP2 Spro në 1, Kodak Mini SHOT. Shtypur. Kamera/Printer mini 2 HD, printer xhepi Prynt, Madhësia e xhepit: 3 3/5″ x 2-3/5″, 3.6″ x 2.6″
Kapaciteti për 3 foto për faqe, gjithsej 96 foto
Qëndrueshme: Mbulesa e fortë plastike dhe xhepat e brendshëm të pastër PVC janë në modë dhe të qëndrueshme, mund të mbajnë fotot për një kohë të gjatë.
Album i lehtë dhe i butë, praktik që mund të mbahet në çantën tuaj për të shfaqur fotot tuaja më të mira të çastit
E përkryer si dhuratë, është një zgjedhje e shkëlqyer për albumin e dasmës, fejesës

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Berfea 96 Pocket FotoAlbum Compatible with FujiFilm Instax Mini 11 8 8+ 9 7s 25 50 90 Polaroid Snap/Zip/Z2300/PIC-300 Instant Film Camera Kodak Mini Film 3 Inch”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Album fotografik Berfea 96 Pockets i pajtueshëm me FujiFilm Instax Mini 11 8 8+ 9 7s 25 50 90 Polaroid Snap/Zip/Z2300/PIC-300 Kamera e menjëhershme e filmit Kodak Mini Film 3 inç
Album fotografik Berfea 96 Pockets i pajtueshëm me FujiFilm Instax Mini 11 8 8+ 9 7s 25 50 90 Polaroid Snap/Zip/Z2300/PIC-300 Kamera e menjëhershme e filmit Kodak Mini Film 3 inç

$14,90

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta