Alcatel 5033D 1 2019, Smartphone – Ekran 5″ – Kamera e pasme 5MP dhe para 2MP (selfie) – Memorie 8GB ROM + 1 RAM – Blu [Versioni ES/PT]

Ekrani 5″ 960×480 piksele Formati 18:9
Kamera e pasme 5MP, blic. Regjistrim video 1080p 30 fps. Funksionet: HDR, EIS, Panorama, Burst, Modaliteti i natës
Kujtesa: e brendshme 8 GB + 1 GB RAM. Zgjerohet me Micro SD deri në 32 GB
Sistemi operativ Android Go Edition
Wi-Fi 802.11b/g/n, Wi-Fi direkt, Radio FM Wi-Fi hotspot, Bluetooth 4.2

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Alcatel 5033D 1 2019, Smartphone – Ekran 5″ – Kamera e pasme 5MP dhe para 2MP (selfie) – Memorie 8GB ROM + 1 RAM – Blu [Versioni ES/PT]”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Alcatel 5033D 1 2019, Smartphone – Ekran 5″ – Kamera e pasme 5MP dhe para 2MP (selfie) – Memorie 8GB ROM + 1 RAM – Blu [Versioni ES/PT]
Alcatel 5033D 1 2019, Smartphone – Ekran 5″ – Kamera e pasme 5MP dhe para 2MP (selfie) – Memorie 8GB ROM + 1 RAM – Blu [Versioni ES/PT]

$55,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta