30W Portabël Bluetooth 5.0 AY Portabël, Altoparlantë të papërshkueshëm nga uji IPX7, Tingull & Mikrofon Stereo i fuqishëm HD, Rezistent ndaj goditjeve, Autonomi 24H për kampe, Udhëtime, Jashtë.

【Tingull i pabesueshëm dhe Super Bass】: Dy altoparlantë 15W me dy diafragma të radiatorëve të basit në anët, të kombinuara me teknologjinë audio stereo DSP për të arritur tinguj stereo 360 ° me bas të thellë, qartësi të jashtëzakonshme pa shtrembërim, duke lejuar muzikën tuaj në çast kthehem përsëri E gjallë dhe dinamike. Cilësi perfekte e zërit për muzikë dhe thirrje pa duar. Pavarësisht se sa kërkues jeni, do ta doni këtë altoparlant bluetooth.
【Efekti i dyfishtë me stereo të vërtetë Wireless】: Teknologjia e reduktimit të zhurmës dhe frymëmarrjes, si dhe struktura unike e këtij altoparlanti, ofron cilësi superiore të zërit, bas të balancuar dhe të pastër kristal. Duke kombinuar dy altoparlantë Bluetooth të të njëjtit model dhe duke përdorur True Wireless Stereo për të arritur një sistem të fuqishëm stereo me valë. Bluetooth 5.0 siguron çiftimin e menjëhershëm dhe ruan një lidhje të qëndrueshme deri në 15 metra larg.
【24 orë muzikë pa ndalesë dhe telefonata pa duar】: dëgjoni muzikë për aq kohë sa dëshironi. Me baterinë e tij të ringarkueshme 5000 mAh, ky altoparlant ju lejon të dëgjoni muzikë deri në 24 orë (me rreth 15% volum). Me kabllon e audios 3.5 mm të lidhur me folenë AUX-IN, luani në një pajisje jo-Bluetooth. Mikrofon i integruar me teknologjinë e integruar të reduktimit të zhurmës për thirrje më të qarta, më i përshtatshëm si altoparlant.
【I ngurtë, i ngurtë dhe i papërshkueshëm nga uji IPX7】: I mbuluar me një material silikoni të papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj rënies dhe të qëndrueshme, ky kabinet ofron një nivel të lartë hidroizolimi, më të qëndrueshëm se të tjerët. IPX7 i papërshkueshëm nga uji, është i aftë të përballojë zhytjen totale në ujë. Rezistent ndaj pluhurit, borës, baltës dhe reshjeve, kështu që mund të përdoret pa frikë në dush, shëtitje, kampe, në plazh, gjatë aktiviteteve ekstreme ose në kopsht.
【Ultra portative dhe me stil】: Përdorimi i një sipërfaqeje metalike me cilësi të lartë me një pjesë të kombinuar me mjeshtëri të hollë ka një pamje të thjeshtë dhe elegante, pavarësisht nëse vendoset vertikalisht apo horizontalisht, përputhet në mënyrë të përkryer me dëshirat tuaja. Altoparlanti ju lejon të kontrolloni njërën dorë sipas dëshirës, ​​i pajisur posaçërisht me një litar, ju mund ta mbani lehtësisht kudo.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Altoparlant portativ Bluetooth 30 AY 5.0 W, Altoparlantë pa tela IPX7 të papërshkueshëm nga uji, Tingull dhe mikrofon i fuqishëm stereo HD, Rezistent ndaj goditjeve, Autonomi 24 orë për kampe, udhëtime, jashtë.”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

30W Portabël Bluetooth 5.0 AY Portabël, Altoparlantë të papërshkueshëm nga uji IPX7, Tingull & Mikrofon Stereo i fuqishëm HD, Rezistent ndaj goditjeve, Autonomi 24H për kampe, Udhëtime, Jashtë.
30W Portabël Bluetooth 5.0 AY Portabël, Altoparlantë të papërshkueshëm nga uji IPX7, Tingull & Mikrofon Stereo i fuqishëm HD, Rezistent ndaj goditjeve, Autonomi 24H për kampe, Udhëtime, Jashtë.

$45,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta