Byzylyk Amazfit Band 5 Smart Activity, Unisex Adult, E zezë, Një Madhësi

$29,08

Kategori: tag:

AMAZON ALEXA i integruar: Flisni me Amazon Alexa në Amazfit Band 5. Bëni pyetje, merrni përkthime, vendosni alarme dhe kohëmatës, krijoni lista blerjesh, kontrolloni motin, kontrolloni pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë dhe më shumë.
MONITORI I Ngopjes me Oksigjenin e Gjakut: Me Amazfit Band 5 mund të matni ngopjen tuaj me oksigjen në gjak dhe të kuptoni gjendjen tuaj fizike me OxygenBeats. Ideale gjatë stërvitjeve me intensitet të lartë dhe sporteve të tilla si maratonat dhe stërvitjet në palestër.
GJUMËSI I rrahjeve të zemrës, GJUMIT DHE AKTIVITETIT 24/7: Monitorimi i saktë optik i rrahjeve të zemrës Amazfit Band 5 ju lejon të gjurmoni me saktësi hapat e ndërmarrë në kohë reale, monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, distancën e përshkuar, kaloritë e djegura dhe modelet e gjumit.
Jetëgjatësia e baterisë 15-DITË: Thuajini lamtumirë rimbushjes së përditshme. Me një Amazfit Band 5 të ngarkuar plotësisht, nuk ka nevojë të mbani një karikues për një udhëtim dy-javor. Me një karikim të vetëm, ka fuqi të mjaftueshme për t'ju karikuar për plot 2 javë pa u shqetësuar.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Amazfit Band 5 Smart Activity Byzylyk, Unisex Adult, Zezë, One Size”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Byzylyk Amazfit Band 5 Smart Activity, Unisex Adult, E zezë, Një Madhësi
Byzylyk Amazfit Band 5 Smart Activity, Unisex Adult, E zezë, Një Madhësi

$29,08

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta