APEXEL Mini Microscope 200X për kamerën e telefonit inteligjent, mikroskop celular me madhësi xhepi për të eksploruar mikroskopin dixhital Micworld për iPhone 13 (e zezë)

🔍Eksploroni mikrobotën me telefonin tuaj Lentet e mikroskopit APEXEL 200X mund ta bëjnë këtë! kamera kryesore, do t'ju ndihmojë të bëni fotografi dhe video të mrekullueshme të zmadhuara me rezolucion të lartë, duke ju lejuar të gjeni botën që nuk mund të shihet me sy të lirë.
🔍Mikroskop xhepi 200X🔍Nëse keni nevojë për një mikroskop celulari me zmadhim më të lartë duke mbajtur përmasa të vogla, por zmadhim të mbyllshëm. Ky mikroskop xhepi është pikërisht zgjedhja juaj më e mirë. Mikroskopi 200X paund ju sjell efekte të ndryshme vizuale për të vëzhguar dhe zbuluar mikro botën e padukshme rreth jush.
🔍Nuk nevojitet aplikacion🔍A mund ta imagjinoni? Një ditë do të jeni në gjendje të vëzhgoni lëkurën si një estetist, të vëzhgoni dhe testoni mostra të vogla (bimë, insekte) si mjeshtër dhe t'i ndani këto foto/video të mahnitshme me miqtë kureshtarë si ju, në çdo kohë, kudo. Mikroskopi i telefonit tonë inteligjent mund ta bëjë këtë, por NUK është i nevojshëm instalimi i APP-së dhe përdoret gjerësisht në fusha të ndryshme, si kërkimi i fëmijëve, vëzhgimi i insekteve etj.
🔍Operimi i lehtë dhe këshilla të shpejta Konfigurimet e ndryshme të telefonave celularë kanë imazhe të ndryshme. Pikseli më i lartë me efekt më të mirë të shkrepjes. Nëse ka një rreth të zi në ekran pasi e keni lidhur me kamerën tuaj kryesore, ju lutemi zmadhoni ekranin e telefonit celular dhe zmadhoni atë në mënyrë dixhitale midis 1.2-1.9X (pa problem cilësie).
🔍 Shijoni Micro World🔍Mikroskopi telefonik xhepi APEXEL 200X me dritë LED të integruar, rregullimi i ndriçimit me 2 nivele plotëson nevojat tuaja të ndryshme të shkrepjes. Me filtrin e integruar CPL, ai mund të heqë në mënyrë efektive shkëlqimin dhe të rivendosë ngjyrat e vërteta të objekteve, të zbusë reflektimin e metalit, diamantit, duke ndihmuar në marrjen e imazheve dhe videove të qarta me rezolucion të lartë.
Vetëm me një smartphone, ju mund të eksploroni mikrobotën kudo. Një mjet i përsosur për të parë mikrobotën dhe një dhuratë argëtuese për fëmijët që janë të interesuar të eksplorojnë mikrokozmosin.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Mikroskopi Mini APEXEL 200X për kamerën e telefonave inteligjentë, mikroskop celular me madhësi xhepi për të eksploruar mikroskopin dixhital të Micworld për iPhone 13 (e zezë)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

APEXEL Mini Microscope 200X për kamerën e telefonit inteligjent, mikroskop celular me madhësi xhepi për të eksploruar mikroskopin dixhital Micworld për iPhone 13 (e zezë)
APEXEL Mini Microscope 200X për kamerën e telefonit inteligjent, mikroskop celular me madhësi xhepi për të eksploruar mikroskopin dixhital Micworld për iPhone 13 (e zezë)

$38,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta