Apple iPhone 13 (256 GB) – në mesnatë

-% 8

$1.029,00 $949,00

Ekran Super Retina XDR 6,1 inç
Modaliteti i kinemasë shton thellësi të vogël të fushës dhe zhvendos automatikisht fokusin në video
Sistemi i avancuar i kamerës së dyfishtë 12 MP me kënd të gjerë dhe ultra të gjerë, Stilet e fotografisë, Smart HDR 4, modaliteti i natës dhe regjistrim video 4K HDR me Dolby Vision
Kamera e përparme 12 Mpx TrueDepth me modalitetin e natës dhe regjistrim video 4K HDR me Dolby Vision
Çipi A15 Bionic për performancë të shpejtë rrufe
Deri në 19 orë rishikim video
Dizajn i fortë me Mburojë qeramike
Rezistenca ndaj ujit IP68 lider në industri
Lidhje 5G për shkarkime super të shpejta dhe transmetim me cilësi të lartë
iOS 15 me veçori të reja që përfitojnë më shumë nga iPhone

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Apple iPhone 13 (256 GB) – në mesnatë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Apple iPhone 13 (256 GB) – në mesnatë
Apple iPhone 13 (256 GB) – në mesnatë

$1.029,00 $949,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta