Kufje lojrash me valë Astro Gaming A50 dhe stacion karikimi + kufje me valë A50 Mod Gen 4 për izolimin e zhurmës

$288,98

Kategori: tag:

ASTRO Audio V2: Duke siguruar një spektër të saktë dhe të qetë frekuencash, ai jep ngritje të mprehta, mes të kontrolluar dhe bas pa shtrembërim për dialog të qartë, muzikë dhe tinguj në lojë
Kufjet Dolby Audio: Zhytuni në lojë me audio kinematografike me rezolucion të lartë dhe drejtim të zërit që ju japin një avantazh konkurrues
15+ orë jetëgjatësi baterie: Bateria e ringarkueshme litium-jon zgjat për 15+ orë lojë
Balanca midis lojës dhe zërit: Falë kontrolleve të integruara në kupat e veshit, me këto kufje, ju keni kontroll të plotë mbi audion e lojës dhe bisedës
Personalizimi i individualizuar Përmirësoni kufjet tuaja a50 me pamjen dhe ndjesinë e duhur me një komplet modaliteti
Jastëkë veshësh prej lëkure që izolojnë zhurmën Jastëkë të rehatshëm të veshëve prej lëkure izolojnë zhurmën e sfondit për t'ju ndihmuar të qëndroni të fokusuar
Shirit koke të rehatshme prej lëkure sintetike Shirit koke prej lëkure sintetike të butë ofron mbështetje dhe rehati shtesë në kokë
Shirit koke të rehatshme prej lëkure sintetike Shirit koke prej lëkure sintetike të butë ofron mbështetje dhe rehati shtesë në kokë

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Astro Gaming A50 Wireless Gaming Heads & Charging Dock Station + A50 Wireless Headset Mod Kit Gen 4 for Noise Isolation”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Kufje lojrash me valë Astro Gaming A50 dhe stacion karikimi + kufje me valë A50 Mod Gen 4 për izolimin e zhurmës
Kufje lojrash me valë Astro Gaming A50 dhe stacion karikimi + kufje me valë A50 Mod Gen 4 për izolimin e zhurmës

$288,98

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta