ASUS DSL-AC68U – Router pa tela AC1900 Mbps (VDSL/ADSL 2+ me dy breza, Gigabit, USB 3.0, i pajtueshëm me Ai Mesh wifi)

Standardi i rrjetit: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv6
Portet: RJ45 për 10/100/1000/Gigabit, RJ11 për xDSL
Ka 3 antena të jashtme
E përputhshme me ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 dhe shërbimet kabllore
Funksioni i dyfishtë i ruterit me valë dhe modemit DSL, i pajisur me porte DSL WAN dhe porte WAN/LAN Ethernet

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter pa tela ASUS DSL-AC68U – AC1900 Mbps (Dual-Band VDSL/ADSL 2+, Gigabit, USB 3.0, i pajtueshëm me Ai Mesh wifi)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ASUS DSL-AC68U – Router pa tela AC1900 Mbps (VDSL/ADSL 2+ me dy breza, Gigabit, USB 3.0, i pajtueshëm me Ai Mesh wifi)
ASUS DSL-AC68U – Router pa tela AC1900 Mbps (VDSL/ADSL 2+ me dy breza, Gigabit, USB 3.0, i pajtueshëm me Ai Mesh wifi)

$249,40

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta