ASUS RT-AC51U – Ruteri pa tela i dyfishtë i butë AC750 (USB 2.0, Pika e hyrjes dhe modaliteti i ruterit me valë, i pajtueshëm me OpenWrt)

Teknologji pa tel me dy breza të njëkohshme 802.11ac për performancë të shkëlqyer deri në 733 Mbps shpejtësi transferimi.
Mbulim i shkëlqyer me valë falë dy antenave fikse.
Porta USB për të lidhur printerin tuaj me rrjetin, memorien e përbashkët ose lidhjet 3G/4G.
Përfshin aplikacionin ASUS AiCloud për të aksesuar, sinkronizuar, ndarë dhe transmetuar skedarët tuaj nga distanca – Shpejt dhe lehtë.
Ndërfaqe intuitive, konfiguroni ruterin në 30 sekonda falë kontrolleve të tij të thjeshta dhe koncize përmes monitorit të firmuerit ASUSWRT.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “ASUS RT-AC51U – Router pa tel AC750 i dyfishtë i butë (USB 2.0, Pika e hyrjes dhe modaliteti i ruterit me valë, i pajtueshëm me OpenWrt)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ASUS RT-AC51U – Ruteri pa tela i dyfishtë i butë AC750 (USB 2.0, Pika e hyrjes dhe modaliteti i ruterit me valë, i pajtueshëm me OpenWrt)
ASUS RT-AC51U – Ruteri pa tela i dyfishtë i butë AC750 (USB 2.0, Pika e hyrjes dhe modaliteti i ruterit me valë, i pajtueshëm me OpenWrt)

$33,50

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta