ASUS RT-AC68U AC1900 Ruter lojrash me valë Gigabit me dy bandë (Pika e hyrjes/Përsëritës, USB, Mbështet 3G/4G, Mbështet Ai Mesh Wi-Fi), E zezë

E pajtueshme me AiMesh: Lidhni ruterat e përputhshëm ASUS dhe krijoni një sistem rrjeti të gjithanshëm Wi-Fi mesh për të gjithë shtëpinë
Funksionaliteti Triple-VLAN, i pajtueshëm me shërbimet me lojëra të trefishta të operatorit tuaj (Internet, IP Voice dhe TV), ofron menaxhim automatik të adresave IP, serverit dhe klientit OpenVPN
Ruter i shpejtë me valë, me dy breza me një shpejtësi të kombinuar prej 1900 Mbps (tre herë më i shpejtë se ruterat 802.11n)
Teknologjia Broadcom TurboQAM rrit shpejtësinë wireless-N në 600 Mbps, 33% më shpejt
Pesë porte Gigabit Ethernet për lidhje më të shpejta në rrjet
Dy porte USB 1 x 3.0 + 1 x 2.0 për transferimin e të dhënave dhjetë herë më shpejt se USB 2.0
Procesor me dy bërthama për të përmirësuar reagimin e standardeve Wi-Fi, Ethernet dhe USB
Shërbimi cloud ASUS AiCloud ju lejon të përdorni, sinkronizoni, transmetoni skedarë dhe lidhni ruterë të tjerë të pajtueshëm për të krijuar një server privat me familjen dhe miqtë
Mbështetja e sistemit operativ: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Server 2003, Windows, Server 2008, Mac OS X 10.1, Mac OS X 10.4, Mac OS X 10.5, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8, Mac OS X, Linux Kernel (Mbështetje vetëm Ubuntu), Linux

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruteri i lojrave me valë Gigabit me dy breza ASUS RT-AC68U AC1900 (Pika e hyrjes/përsëritës, USB, mbështetje 3G/4G, i pajtueshëm me Wi-Fi Ai Mesh), E zezë”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

ASUS RT-AC68U AC1900 Ruter lojrash me valë Gigabit me dy bandë (Pika e hyrjes/Përsëritës, USB, Mbështet 3G/4G, Mbështet Ai Mesh Wi-Fi), E zezë
ASUS RT-AC68U AC1900 Ruter lojrash me valë Gigabit me dy bandë (Pika e hyrjes/Përsëritës, USB, Mbështet 3G/4G, Mbështet Ai Mesh Wi-Fi), E zezë

$189,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta