Router me valë ASUS RT-N12E - N300 (Modaliteti i pikës së hyrjes/përsëritësi), i zi

Tre pajisje në një, shijojeni në router, pikë hyrjeje ose modalitetin përsëritës
Dy antena fikse 5 dBi për energji të mirë dhe mbulim më të madh
Mund të menaxhoni më lehtë rregullimin e gjerësisë së brezit dhe kontrollin e aksesit falë 4 SSID-ve të tij
Ju keni një server VPN të aktivizuar
Mbështet deri në tre rrjete të ndara
Kapaciteti i diskut (GB): 0.0 GB; Lloji i memories kompjuterike: ddr3 sdram; Sistemi operativ: RouterOS; Lloji i lidhjes: USB

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Ruter me valë ASUS RT-N12E – N300 (Pika e hyrjes/Modaliteti i përsëritësit), i zi”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Router me valë ASUS RT-N12E - N300 (Modaliteti i pikës së hyrjes/përsëritësi), i zi
Router me valë ASUS RT-N12E - N300 (Modaliteti i pikës së hyrjes/përsëritësi), i zi

$22,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta