AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus GC513, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 Regjistrimi i lojërave USB, modaliteti pa PC dhe PC, Regjistro, Transmetim, Plug & Play, Festa Chat i pajtueshëm me XBOX, PS4, PS5, Switch

$99,99

Kategori: tag:

4K Ultra HD Pass-Thru – Ruajtja e fleksibilitetit të madh me tre mënyra të integruara, hyrje të shumta audio dhe kontrollin e mikserit të audios, ndërsa shton teknologjinë krejtësisht të re të kalimit për të mbështetur rezolucionin 4K Ultra HD me 60 korniza për sekondë; hdr nuk mbështetet
UVC, Plug and Play – LGP2 Plus funksionon menjëherë; Ndryshe nga zgjidhjet e tjera të kapjes së videove, LGP2 Plus përdor teknologjinë UVC, kjo do të thotë se gjithçka që ju nevojitet është tashmë në PC ose Mac tuaj, thjesht futeni atë dhe jeni gati për transmetim.
Modalitetet falas të PC dhe PC – Regjistroni me ose pa kompjuter dhe lexoni skedarët tuaj në lëvizje; Ekziston gjithashtu një modalitet i tretë i ruajtjes që lejon LGP2 Plus të veprojë si lexues kartash për qasje të lehtë dhe ndarje të drejtpërdrejtë të skedarëve.
Komenti i kufjeve – Shtimi i komenteve në transmetimet tuaja ose kapja e bisedave të partisë suaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë se sa plug and play; vendosni kufjet tuaja, kapni kontrolluesin dhe lëreni LGP2 Plus të kujdeset për pjesën tjetër
Partia Chat Console - Regjistroni bisedat tuaja në parti pa mundim, funksion audio që funksionon me të gjitha konzolat kryesore të lojërave

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus GC513, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 Regjistrimi i lojërave USB, modaliteti pa PC dhe PC, Regjistrimi, Transmetimi, Plug & Play, Partia Chat e përputhshme me XBOX, PS4, PS5 , Switch”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus GC513, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 Regjistrimi i lojërave USB, modaliteti pa PC dhe PC, Regjistro, Transmetim, Plug & Play, Festa Chat i pajtueshëm me XBOX, PS4, PS5, Switch
AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus GC513, 4K Pass-Through, 4K Full HD 1080p60 Regjistrimi i lojërave USB, modaliteti pa PC dhe PC, Regjistro, Transmetim, Plug & Play, Festa Chat i pajtueshëm me XBOX, PS4, PS5, Switch

$99,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta