Bateria DR1TECH GameBat për kontrolluesin PS5 Dualsense 1500 Mah - Dyfishoni kohën tuaj të lojës - Aksesorë për PS5 [Amazon Exclusive]

$19,76

[DYFIKONI KOHËN E LOJËRISË] Me një kapacitet prej 1500 mAh Gamebat shton një tarifë shtesë në levë tuaj që do t'ju lejojë të dyfishoni autonominë e lojës. Kështu që ju mund të luani rehat nga divani juaj pa pasur nevojë të lidhni levë tuaj Playstation 5 me një tel
[BATARI E SIGURTË] Gamebat është një bateri e zgjuar dhe ruan baterinë e DualSense, duke e mbrojtur plotësisht atë nga mbitensioni, mbinxehja, mbingarkesa dhe faktorët e qarkut të shkurtër. Gamebat është aksesori thelbësor për seancat tuaja të gjata të lojërave, kur bateria e DualSense vihet në provë
[DUALSENSE EASY FIT] Gamebat është krijuar posaçërisht për kontrolluesin DualSense dhe nuk pengon asnjë lëvizje ose buton, duke ju lejuar të luani lirshëm. Bateria është e lehtë për t'u instaluar, e lehtë dhe kompakte
[TREGUESI I KARKIMIT LED] Mbajeni gjithmonë nën kontroll nivelin e baterisë falë 4 LED-ve blu të Gamebat: gjatë karikimit, LED-et ndalojnë së pulsuari kur ngarkimi të përfundojë
[PËRKOHA E LOJËS EVROPIANE] Pasioni dhe kompetenca e ekipit tërësisht italian DR1TECH garantojnë produkte teknologjikisht të avancuara me një dizajn modern dhe tërheqës. Linja DR1TECH i dedikohet të gjithë lojtarëve, nga fillestarët që duan të fillojnë karrierën e tyre në internet deri tek lojtarët më me përvojë që presin më shumë nga pajisjet e tyre. Në rast pyetjesh apo ngjarjesh të paparashikuara, na kontaktoni dhe ne do të zgjidhim çdo nevojë në kohën më të shkurtër të mundshme.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bateria DR1TECH GameBat për kontrolluesin PS5 Dualsense 1500 Mah – Dyfisho kohën e lojës – Aksesorë për PS5 [Amazon Exclusive]”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Bateria DR1TECH GameBat për kontrolluesin PS5 Dualsense 1500 Mah - Dyfishoni kohën tuaj të lojës - Aksesorë për PS5 [Amazon Exclusive]
Bateria DR1TECH GameBat për kontrolluesin PS5 Dualsense 1500 Mah - Dyfishoni kohën tuaj të lojës - Aksesorë për PS5 [Amazon Exclusive]

$19,76

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta