Bateria e rikarikueshme vhbw e pajtueshme me lexues portativ Sony PRS-T1, libra elektronikë PRS-T2, eBook (700 mAh, 3,7 V, polimer litium)

Bateri e fuqishme e rikarikueshme zëvendësuese për lexues, libra elektronikë (eBook Reader, eReader) | Rikarikueshme | Çdo qelizë kontrollohet
Zëvendëson baterinë Sony 1-853-104-11, LIS1476, LIS1476MHPPC(SY6) në eReader-in tuaj
Bateri e rikarikueshme me kapacitet të lartë | Kapaciteti: 700 mAh | Tensioni: 3,7 V | Energjia: 2,59 Wh | Lloji i qelizave: polimer litium
Pajtueshmëria me rregulloret ligjore | CE & RoHs | Mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbinxehja dhe mbitensioni
Përmbajtja e dorëzimit: 1x bateri zëvendësuese | Bateritë dhe aksesorët e ndërrimit të Vhbw

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bateria e rikarikueshme vhbw e përputhshme me lexues portativ Sony PRS-T1, libra elektronikë PRS-T2, eBook (700 mAh, 3,7 V, polimer litium)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Bateria e rikarikueshme vhbw e pajtueshme me lexues portativ Sony PRS-T1, libra elektronikë PRS-T2, eBook (700 mAh, 3,7 V, polimer litium)
Bateria e rikarikueshme vhbw e pajtueshme me lexues portativ Sony PRS-T1, libra elektronikë PRS-T2, eBook (700 mAh, 3,7 V, polimer litium)

$14,00

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta