Bateria vhbw e pajtueshme me lexuesin portativ Sony PRS-650, PRS-650BC Reader eBook eBook Reader (900mAh, 3,7V, Li-Polymer)

1x bateri zëvendësuese për lexues librash elektronikë (eBook Reader, eReader), e përputhshme me Sony Portable Reader PRS-650, PRS-650BC
Zëvendëson bateritë Sony 1-853-016-11, LIS1459MHPC9SY6 në eReader-in tuaj | CE & RoHS
Bateri e pajtueshme me performancë të lartë | Kapaciteti: 900 mAh | Tensioni: 3,7V | Performanca e energjisë: 3.33 Wh | Lloji i qelizës: polimer litium
Pajtueshmëria me rregulloret ligjore | Mbrojtja nga qarku i shkurtër, mbinxehja, mbitensioni | Çdo qelizë baterie kontrollohet
Rikarikueshme | Karikimi pa probleme me karikuesin standard | Përmbajtja e kutisë: 1x bateri rezervë | nga marka vhbw

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Bateria vhbw e pajtueshme me lexues portativ Sony PRS-650, PRS-650BC lexues eBook eBook Reader (900mAh, 3,7V, polimer litium)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Bateria vhbw e pajtueshme me lexuesin portativ Sony PRS-650, PRS-650BC Reader eBook eBook Reader (900mAh, 3,7V, Li-Polymer)
Bateria vhbw e pajtueshme me lexuesin portativ Sony PRS-650, PRS-650BC Reader eBook eBook Reader (900mAh, 3,7V, Li-Polymer)

$9,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta