Case2go - Këllëf i lexuesit elektronik i përputhshëm me Kobo Libra H2O - Këllëf gjumi - Këllëf Trifold Book - Veçori e zgjimit automatik/Auto - Mbyllje magnetike - Kulla Eiffel

Mëngë e lexuesit elektronik e përputhshme me Kobo Libra H2O - Përshtatje optimale
Pjesa e brendshme e kutisë së lexuesit elektronik është prej TPU për rezistencë të lartë. Pjesa e jashtme është e përfunduar me lesh artificial
Të gjitha prerjet dhe butonat janë prerë me kujdes, kështu që kamera, butonat dhe prerjet mbeten plotësisht të aksesueshme
Funksioni Kickstand për të vendosur e-lexuesin në pozicione të ndryshme për lehtësinë optimale të përdorimit
Kutia e lexuesit elektronik me funksionin e zgjimit automatik

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Case2go – Kobo Libra H2O Compatible eReader Case – Sleeping Case – Triple Book Case – Function Auto/Auto Wake – Mbyllje magnetike – Kulla Eiffel”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Case2go - Këllëf i lexuesit elektronik i përputhshëm me Kobo Libra H2O - Këllëf gjumi - Këllëf Trifold Book - Veçori e zgjimit automatik/Auto - Mbyllje magnetike - Kulla Eiffel
Case2go - Këllëf i lexuesit elektronik i përputhshëm me Kobo Libra H2O - Këllëf gjumi - Këllëf Trifold Book - Veçori e zgjimit automatik/Auto - Mbyllje magnetike - Kulla Eiffel

$9,95

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta