Tabela grafike e shkrimit LCD 12 inç Coolzon me ekran me ngjyra, Tabela portative e vizatimit Ewriter e fshirë me buton kyçje për fëmijë Studentë të moshës 3 4 5 6 7 8 vjeç Të rritur (blu)

$16,99

Kategori: tag:

🐉 【Kompakt dhe i lehtë】: Dizajni kompakt dhe i lehtë mund të futet lehtësisht në çantë dhe të bartet kudo. Mund t'i mbajë fëmijët të qetë dhe të zënë kur janë në shtëpi, në makinë, në aeroplan ose në një restorant. Është gjithashtu i përshtatshëm për të rriturit për të krijuar lista dhe shënime.
🌈【Kyç dhe luaj me një buton】 - Shtypni butonin e kyçjes për të kyçur anën për të mbajtur teknikën funksionale ose listën e kujtesës në rast fshirjeje aksidentale ose të fëmijëve të këqij. Anulimi me një buton do të kursejë kohë dhe shpejt për të krijuar sërish një punë të re.
⭐【Ekrani i lëmuar me ngjyra LCD për mbrojtjen e syve】 - Pajisja jonë e zhveshur miraton teknologjinë LCD të ndjeshme ndaj presionit pa rrezatim, pa dritë blu dhe pa shkëlqim. Nuk do t'i dëmtonte sytë e fëmijëve as për një kohë të gjatë. Ekrani i madh 12 inç ofron hapësirë ​​të mjaftueshme për mbishkrime dhe shikim të lehtë.
✨【Shënime shkrimi miqësore me mjedisin】- Zëvendësoni stilolapsin tradicional të vizatimit, ky stilolaps i fshirë me shkarravinë mund të rishkruajë më shumë se 300000 herë, pa bojë, pa pluhur, të mbrojë fëmijët dhe mjedisin.
🎁【Dhuratë perfekte për vajza dhe djem】 - Një mënyrë ideale për të treguar kreativitetin dhe imagjinatën e fëmijës tuaj me ngjyra. Krishtlindje, ditëlindje, kthim në shkollë, etj. Kjo tavolinë me dizajn LCD përshtatet për të gjitha rastet. Fëmijët do ta donin atë.

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Shkruani një përmbledhje

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton “Pllakë grafike e shkrimit LCD 12 inç Coolzon me ekran me ngjyra, Tabela portative e vizatimit Ewriter e fshirë me buton kyçje për fëmijë nxënës të moshave 3 4 5 6 7 8 të rritur (blu)”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

Tabela grafike e shkrimit LCD 12 inç Coolzon me ekran me ngjyra, Tabela portative e vizatimit Ewriter e fshirë me buton kyçje për fëmijë Studentë të moshës 3 4 5 6 7 8 vjeç Të rritur (blu)
Tabela grafike e shkrimit LCD 12 inç Coolzon me ekran me ngjyra, Tabela portative e vizatimit Ewriter e fshirë me buton kyçje për fëmijë Studentë të moshës 3 4 5 6 7 8 vjeç Të rritur (blu)

$16,99

TechnoBreak | Oferta dhe komente
logo
Aktivizo regjistrimin në cilësime - të përgjithshme
Shporta